Zbiórka Dziki zbiera na dentystę - miniaturka zdjęcia

Dziki zbiera na dentystę

Zbiórka Dziki zbiera na dentystę - zdjęcie główne

Dziki zbiera na dentystę

740 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 

Dziki zbiera pieniądze na zabieg ekstrakcji zębów.

Dziki najprawdopobniej urodził się i spędził dzieciństwo w lesie, musiał zadbać o siebie oraz o swoje rodzeństwo. W wieku około 2 lat wraz ze swoją siostrą Widmo trafił do schroniska. Szybko okazało się, że są psami zupełnie dzikimi, stąd jego imię, które otrzymał od pracowników Schroniska.

Po 8 latach spędzonych w odizolowaniu, w najciemniejszym zakamarku schroniska, gdzie o jego istnieniu wiedzieli tylko nieliczni, na jego drodze stanęli wolontariusze, którzy postanowili odmienić los rodzeństwa. Po dwóch latach ciężkiej pracy, chłopak pięknie się otworzył, zaczął wychodzić na spacery oraz zyskał spore grono wielbicieli. 

Dziki zrobił ogromne postępy i można śmiało powiedzieć, że jest gotów zamieszkać w domu.

Dziki jest starszym psem - ma około 13 lat, rok temu przeszedł pierwszą esktrację zębów, miał duży stan zapalny dziąseł, a zęby w bardzo złym stanie

Dziki bardzo cierpiał, ale udało się usunąć część zębów. 

Dzikuś odzyskał wigor, niestety dziś okazało się, że te zęby, które zostały także kwalifikują się do natychmiastowego usunięcia. Dziki nie czuje się dobrze, ma stan zapalny w jamie ustnej. Musimy zacząć od pozbycia się stanu zapalnego lekami, następnie odbędzie się ekstrakcja reszty zębów. 

Dzisiejsza wizyta Dzikiego u zewnętrznego lekarza kosztowała nas 240 zł plus koszt leków, Dzikiego czeka jeszcze kilka wizyt, w tym wcześniej wspomniany zabieg usunięcia reszty zębów... dlatego z całego serca prosimy o wsparcie dla Dzikiego

Oprócz problemów z zębami, Dziki zmaga się z zapaleniem trzustki, dostaje leki i specjalistyczną karme Gastro Intestinal Low Fat (suchą i mokrą). 

Wiemy, że leczenie jest kosztowne, ale liczymy, że z Państwa pomocą, Dziki wróci do pełnego zdrowia, a dzięki temu znajdzie dom. Dom, na który czeka od 13 lat... dom, którego nigdy nie miał. 

Zaczniemy od wyprowadzenia Dzikiego na prostą w kwestii zdrowia, a następnie postaramy się znaleźć człowieka, który odda Dzikiemu serca i zaopiekuje się nim na ostatnie lata życia. 

Bardzo prosimy o pomoc w leczeniu tego niesamowicie walecznego psa. Każde wsparcie pomoże nam zadbać o jego zdrowie, co obecnie jest priorytetem.

Prosimy o wsparcie i dziękujemy w imieniu chłopaka za każdą złotówkę przekazaną na leczenie Dzikiego!

Historię Dzikiego i Widmo możecie śledzić na wydarzeniu FB:

https://www.facebook.com/events/151477468848728

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot

  22.03.20
  22.03.20

  Dziki (i jego siostra Widmo) w związku ze swoimi schorzeniami przechodzą na karmę mokrą. Nasze kochane seniorki mają ogromny apetyt z czego się przeogromnie cieszymy 🍗🍖 Gdyby ktoś z Państwa chciałby nakarmić naszych głodomorów podsyłamy link do przepysznych puszeczek ❤ https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/pakiety_probne/360732 https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/senior/31938 Wydarzenie Dzikiego i Widmo: https://www.facebook.com/events/151477468848728/ Adres dostawy: Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Sopocie ul. Malczewskiego 38 81-817 Sopot Z góry dziękujemy za wszystkie paczuszki dla Dzikusów

  Zdjęcie aktualności 46 241

740 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 30

Anka - awatar
Anka
20
Katarzyna Przerwa - awatar
Katarzyna Przerwa
10
Magdalena Koman - awatar
Magdalena Koman
10
Grzegorz Ciecierski - awatar
Grzegorz Ciecierski
50
Karola - awatar
Karola
10
Ela K. - awatar
Ela K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub Sikora - awatar
Jakub Sikora
20
Magda - awatar
Magda
20
Kasia dla Dzika ☺️ - awatar
Kasia dla Dzika ☺️
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij