
Zbieram pieniądze dla rodziny, która obecnie jest w ciężkiej sytuacji. Sama zmaga się z chorobą wychowując niepełnosprawnego syna, który obecnie wymaga rehabilitacji. Bez wsparcia i zainteresowania nie będą mogli przejść przez ten ciężki okres, dlatego ta pomoc da im impuls do pozytywnej zmiany.
Dziękuję.
DOBRO POWRACA!
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
BEATKO, życzę Ci by znaleźli się darczyńcy którzy będą chcieli wesprzeć ten SZCZYTNY CEL :). Ps. Bo "Dobro ZAWSZE powraca" ;)