
Iskierka zbieramy na flagę, rok temu Borysek poznał przygodę ,do tej pory jesteśmy zwycięskim torze , nasza flaga jest już zniszczona ( flaga to duzo powiedziane, płótno które malowałem z Borysem, ale prezentowało jak flaga z krwi i kości) kto chce niech wpłaca 😁
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!