Magdalena Kuwik
W załączeniu przesyłam faktury za zakup karmy dla naszych kociaków oraz kilka ich aktualnych zdjęć. Cała piątka okazała się... kocurami! 😊
Maluchy są już po pierwszym odrobaczeniu i szczepieniu. Jutro czekają je badania na FIV i FeLV.
Powoli będziemy się rozglądać za kochającymi, odpowiedzialnymi domami, które dadzą im bezpieczeństwo i dużo miłości.
Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!





