Zbiórka Pomoc dla druhny OSP- pożar - zdjęcie główne

Pomoc dla druhny OSP- pożar

8 626 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Biegun - awatar

Beata Biegun

Organizator zbiórki

26 lipca 2023 r. około godziny 19:00 doszło do pożaru budynku mieszkalnego w Ciścu. Dom stanowi własność mojej kuzynki, która zamieszkuje go wraz z 6 letnim synkiem oraz swoimi rodzicami. Budynek został wybudowany w latach 70, rodzina do tej pory poniosła spore koszty na różnego rodzaju prace remontowe, jakie były konieczne ze względu na wiek budynku. W chwili obecnej trwały prace przy  wymianie pokrycia dachowego, co znacznie obciążyło budżet domowników. Moja kuzynka udziela się w  OSP w Ciścu od  2014 r. a dodatkowo od  2016 r. pełni ona funkcję sekretarza. Wielokrotnie sama angażowała się w akcje ratownicze ratując życie i mienie innych, niestety tym razem nie przypuszczała, że jedzie ratować własny dom. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zdając sobie sprawę z rozwoju sytuacji wraz z kolegami-strażakami przyczyniła się do uratowania znacznej części własnego mienia. Niestety spaleniu uległo kilka pomieszczeń, które w obecnym stanie nie nadają się do dalszego użytkowania. W trakcie oględzin budynku okazało się, że konieczna będzie również wymiana całej instalacji elektrycznej. Rodzina nie dysponuje środkami umożliwiającymi sfinansowanie szkód powstałych na wskutek pożaru. Straty w dalszym ciągu są liczone. 

DZIĘKUJEMY KAŻDEMU Z OSOBNA ZA OKAZAŁE SERCE I WSPARCIE. PAMIĘTAJMY DOBRO WRACA!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Barbara W... - awatar

    Barbara W...

    31.07.2023
    31.07.2023

    Pamiętajcie, że mimo utraty materialnej, najważniejsze jest to, że jesteście bezpieczni i zdrowi. Wszystko inne możemy odbudować razem. Trzymajcie się mocno!

8 626 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Biegun - awatar

Beata Biegun

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 115

Zbyszek - awatar
Zbyszek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa Gajda - awatar
Ewa Gajda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zdzisek - awatar
Zdzisek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej - awatar
Andrzej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij