Anonimowy Darczyńca
5 ZŁ

Mam 71 lat jestem emerytem mieszkam sam i brakuje mi na opłaty lekarstwa i leczenie z którego zrezygnowałem ze względu na zbyt duże opłaty za lekarstwa.Nie będę się rozpisywał bo to nic nie pomoże mi.Jeżeli ktoś jest chętny mnie wspomóc tak z góry dziękuję.Mogę też przyjąć pomoc w paczce żywnościowej itp.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!