Zbiórka Edukujemy i ratujemy - zdjęcie główne

Edukujemy i ratujemy

51 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Edukujemy i ratujemy. Fundacja na rzecz zwierząt Adoptuj Uratuj Pokochaj oraz Fundacja Dzieci Uczą Rodziców połączyły siły na rzecz pomocy naszym przyjaciołom, jakimi są psy i koty. 

Wspólnie przygotowaliśmy lekcję multimedialną dla wszystkich przedszkoli i szkół podstawowych w Polsce. Chcemy wspólnie przekazać dzieciom wiedzę jak opiekować się zwierzątkami. Będziemy edukować zarówno dzieci jak i ich rodziców, jak postępować, by zwierzęta czuły się kochane i zaopiekowanie. 

 

Świadomy wybór zwierzaka i odpowiedzialne podejście do tematu pupila w domu, to podstawa dobrej i szczęśliwej relacji na poziomie dziecko-zwierzę. To na nas jako na dorosłych ciąży obowiązek nauki empatii i odpowiedzialności. 

 

Dzięki naszym działaniom  trafimy do blisko 50 000 dzieciaków w całej Polsce. Możesz stać się częścią tej wielkiej inicjatywy wspierając nasza zbiórkę. Dzięki Twojemu wsparciu możemy skutecznie realizować nasza misję – edukować i ratować. Przyłącz się do nas wspierając nas finansowo. 

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego projektu i naszych działań, które pozwolą na wsparcie podopiecznych i dalszą pomoc zwierzętom. 

 Nasze wspólne działanie wspiera Centrum Rozwoju Lokalnego. 

 Jak działamy? 

 Działania Fundacji na rzecz zwierząt Adoptuj Uratuj Pokochaj, mają na celu pomoc skrzywdzonym psom i kotom. Od wielu lat przyjmujemy pod swój dach miniaturowe psy w typie rasy i rasowe. Często trafiają do nas z tragicznych warunków , traktowane jak przedmioty, wykorzystywane do zarabiania pieniędzy. Wiele z tych psów, nigdy nie było na świeżym powietrzu, nie chodziło po trawie, nie widziało słońca.

Zaniedbane, bez dostępu do weterynarza, dobrej opieki, jedzenia a często nawet wody. 

Wielu z naszych podopiecznych  spędziło całe lata swojego życia  w ciasnych klatkach, nie mogąc swobodnie się poruszać lub nigdy nie wychodząc na spacer.

Czasami trafiają do nas malutkie psy które podczas zabawy z dziećmi lub w wyniku okrucieństwa dorosłych mają połamane szczęki lub inne urazy. Prawie zawsze są to psy skrzywdzone psychicznie, z wieloma problemami behawioralnymi. 

Wymagają ogromnych kosztów leczenia, pomocy domów tymczasowych w socjalizacji i poznawaniu świata. Pozwoli im to na szukanie rodzin w których będą mogły wieść już spokojne i pełne miłości życie. 

 

Więcej o naszych działaniach na stronie https://adoptuj-uratuj.pl/

Możesz nas wesprzeć 1,5 podatku - 

KRS 0000119251, w cel szczegółowy wpisz proszę: ADOPTUJ URATUJ 


 

Fundacja Dzieci Uczą Rodziców jest organizacją pozarządową, powołaną do prowadzenia działań o charakterze edukacyjnym, których głównymi odbiorcami są dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Wśród celów, którym przyświeca funkcjonowanie Fundacji są m.in.: promocja bezpieczeństwa, kreowanie postaw proekologicznych, działania w obszarze kultury i sztuki, działania w zakresie sportu i kultury fizycznej oraz promocja wolontariatu. Każdego miesiąc, już od ponad 5 lat z naszymi działaniami trafiamy do blisko 50 000 dzieci i ich rodzin. 

Więcej o naszych działaniach na stronie https://dzieciuczarodzicow.pl/

 

Możesz nas wesprzeć 1,5 podatku – KRS 0000 332 814 cel szczegółowy DUR. 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Bałkowiec - awatar
Katarzyna Bałkowiec
11

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij