Zbiórka dla dzieci w Malawi i KONTENER - zdjęcie główne

dla dzieci w Malawi i KONTENER

11 600 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 142 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Polańska-Jaksina - awatar

Agata Polańska-Jaksina

Organizator zbiórki

EDYTUJĘ NA PROŚBĘ FUNDACJI.

Kontener z traktorem i narzędziami dotarł!!!!  Udało się!!!

Zbiórka pozostaje na karmienie naszych fundacyjnych dzieci. 

..........

Poniżej zdjęcia na dowód tego, że 4570,00 zostało w lipcu br. przekazane z konta portalu na moje konto, a następnie z mojego na konto Fundacji Tonga Heritage.......................................I kolejne zdjęcia, kolejnych przelewów. W styczniu 5030,00 zostało wyjęte ze zrzutki i przelane na konto Fundacji.

Czyli obecny stan zbiórki to widoczna suma minus 4570 (na karmienie dzieci) i 5030 ( na opłaty celne i transport kontenera z traktorem i sprzętem)


 .........................

Jestem lekarką, wolontariuszką afrykańskiej fundacji Tonga Heritage, która działa w najbiedniejszym kraju Afryki- w Malawi, w miejscowości Nkhata Bay.

Dwukrotnie byłam w Nkhata Bay, dwukrotnie uczestniczyłam na żywo w pracach fundacji i nie boję się "własną głową" ręczyć za ich uczciwość! 

Fundacja od kilku lat skutecznie wspiera okolicznych mieszkańców z plemienia Tonga, które to plemię zamieszkuje tę okolicę. Fundację prowadzi Polka Dorota Pichowicz wraz z lokalnymi malawijczykami.

Zrzutkę zakładam na prośbę Doroty i w jej imieniu, bo ona nie ma możliwości zrobić tego z Malawi! 

Jeśli chodzi o pracę fundacji, to dotychczas udało nam się zdziałać naprawdę dużo dobrego dla najbiedniejszych mieszkańców. Pomagamy ludziom zdobyć stanowiska pracy, pomagamy w remontach budynków. Kształcimy dzieci ucząc je co dzień, niektórym zdolnym dzieciom opłacamy lepsze prywatne szkoły. Kilka razy w tygodniu gotujemy posiłki dla najuboższych, na które schodzi czasami prawie setka dzieci. Najbiedniejszym rodzinom szukamy sponsorów na stałe, którzy mogą wspierać je finansowo. 

Wszystko to, co robimy, robimy dzięki Wam, dzięki ludziom, którzy nas wspierają z Polski, Irlandii i innych zakątków świata.

Dotychczas olbrzymią pomoc otrzymywaliśmy w paczkach. Wiele potrzebnych artykułów docierało w wysyłanych przez Was paczkach.

                     Obecnie sytuacja się pokomplikowała.

KORONAWIRUS. Zablokował wysyłki paczek z Europy. Mało tego. Wirus dotarł także do państw afrykańskich. Malawi zamknęło granice. Wiele paczek utknęło gdzieś w magazynach w RPA. Prezydent Malawi zamknął przedsiębiorstwa, szkoły, przedszkola. Jest zakaz zgromadzeń. Ten biedny kraj, głodujący na co dzień, obecnie głoduje jeszcze bardziej! Choć ciężko to sobie wyobrazić. 

Fundacja stara się pomagać nadal. Ale jest coraz trudniej. I są coraz większe potrzeby.

Matki z dziećmi na rękach, ze złami w oczach przychodzą po mleko, po pożywienie, po jakąkolwiek gotówkę. Proszą też o mydło. Strach przed wirusem dotarł i do nich. A ludzi nie stać na najnormalniejsze mydło!

                 Pomóżmy fundacji pomagać!

Każda wpłata na wagę złota.

ps- Dorota prosi, by ustawić kwotę na 10 tyś. Ale prosi też bym gotówkę wyjmowała co jakiś czas systematycznie i przelewała im na konto. 

I tak się stanie! Nie będziemy czekać aż uzbiera się ustalona kwota. Systematycznie będę wyjmować i wysyłać do Afryki! Bo oni czekają! TERAZ! 


Dla zainteresowanych link do oficjalnej strony fundacji na Facebooku

"Tonga Heritage Band- Jedno serce"

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Katarzyna Hryc - awatar

  Katarzyna Hryc

  13.12.20
  13.12.20

  Wodzialam dzisiaj rano info ze kontener bedzie opozniony ale wierze ze wkoncu dotrze wiec namawiam wszystkich ludzi o dobrym sercu Pomozcie prosze bo dzieciaki czekaja. Pozdrawiam fundacje Tonga

 • Magda Ch. - awatar

  Magda Ch.

  13.08.20
  13.08.20

  Stay Safe all.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.06.20
  19.06.20

  Sił i wytrwałości

 • Aga agusia - awatar

  Aga agusia

  07.06.20
  07.06.20

  Piekny cel ❤️😘

 • Monika Florek - awatar

  Monika Florek

  26.04.20
  26.04.20

  Niech Moc Bedzie Z Wami!

11 600 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 142 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Polańska-Jaksina - awatar

Agata Polańska-Jaksina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 142

Darczyńca - awatar
Darczyńca
20
Monia - awatar
Monia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
KASIA - awatar
KASIA
20
Rysia - awatar
Rysia
20
Dla dzieci - awatar
Dla dzieci
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina Koziarz - awatar
Paulina Koziarz
20
IWONA - awatar
IWONA
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij