Zbiórka Na rehabilitację FRANEK TOKARSKI - zdjęcie główne

Na rehabilitację FRANEK TOKARSKI

561 222 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 136 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Katarzyna Tokarska - awatar

Katarzyna Tokarska

Organizator zbiórki

Franek Tokarski zawodnik Akademii Śląska Wrocław  - U14 – walczy o życie po strasznym wypadku do którego doszło 11 grudnia 2023 r. Franek został potrącony na pasach kiedy wracał do bursy ze szkoły.

Franek we wrześniu przeniósł się do Wrocławia, żeby grać w Akademii Śląska Wrocław, choć ma dopiero 13 lat. Piłka nożna to jego największa pasja. Tokar jest wojownikiem. To prawdziwy cud, że pokonał obrzęk mózgu i powoli do nas wraca. Niestety uraz rdzenia uniemożliwi mu pełne funkcjonowanie.  Za chwilę przyjdzie czas na rehabilitację.   Pomóżmy Frankowi w tej walce. Koszty rehabilitacji są gigantyczne i na pewno długotrwałe…potrzebne są ogromne środki.

Tokar walczy i my powalczmy dla niego !!!!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Patrycja Zeligowska Karpa - awatar

  Patrycja Zeligowska Karpa

  14.03.2024
  14.03.2024

  Franek walcz , wierze, ze pokonasz przeciwności losu❤️

 • Krystyna Fraczyk - awatar

  Krystyna Fraczyk

  01.03.2024
  01.03.2024

  J

 • MARIAN LICHWA - awatar

  MARIAN LICHWA

  04.02.2024
  04.02.2024

  Życzę Błogosławieństwa Bożego w powrocie do Zdrowia Franka.

 • Ihar Zubovich - awatar

  Ihar Zubovich

  02.02.2024
  02.02.2024

  Modlę się za chłopca

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.2024
  28.01.2024

  Fanek jesteś wojownikiem!!! A my walczymy razem z Tobą.

561 222 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 136 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Katarzyna Tokarska - awatar

Katarzyna Tokarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8 136

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Miłosz Pobłocki - awatar
Miłosz Pobłocki
1
Miłosz Pobłocki - awatar
Miłosz Pobłocki
1
Mpbbb - awatar
Mpbbb
1
Mp hh - awatar
Mp hh
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij