Zbiórka Pomagam Hospicjum w Świdnicy - miniaturka zdjęcia

Pomagam Hospicjum w Świdnicy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomagam Hospicjum w Świdnicy - zdjęcie główne

Pomagam Hospicjum w Świdnicy

1 110 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Od ponad dwudziestu sześciu lat prowadzimy w Świdnicy Hospicjum Domowe. Nasze pielęgniarki oraz lekarz jeżdżą do ludzi, których ostatnia droga jest jedną z najcięższych do przebycia. Często pytacie nas, jak to znosimy. Jak radzimy sobie z odchodzeniem naszych pacjentów, z bólem ich bliskich. Bywa ciężko. Niektóre historie zostają w nas na długo. Mamy jednak poczucie, że to co robimy, ma głęboki sens. Czujemy się potrzebni. Czujemy, że bierzemy udział w czymś naprawdę wyjątkowym. Widzimy to w oczach naszych pacjentów, czujemy w uściskach ich rodzin. I nie zamienilibyśmy tej pracy na żadną inną.

Ostatni rok postawił nas w obliczu całkiem nowych wyzwań. Do tej pory kwesty i imprezy charytatywne stanowiły duży zastrzyk w finansowaniu naszych działań. Obowiązujące obostrzenia uniemożliwiają nam organizację sadzenia żonkili, czy korowodu dzieci i młodzieży dookoła świdnickiego Rynku. Dlatego dzisiaj nasze puszki zamieniamy na Jedną wielką Wirtualną Puszkę Dobroci. 

Mamy wielką nadzieję, że pomożecie nam ją wypełnić. Zebrane pieniądze przeznaczymy na paliwo dla naszych pielęgniarek i lekarza, środki opatrunkowe, konserwację sprzętu, który służy naszym chorym i wszystkim potrzebującym oraz środki ochrony przed Covid. Będziemy wdzięczni za każdą kwotę, którą będziecie mogli nam przekazać. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ewa T. - awatar

    Ewa T.

    09.04.2021
    09.04.2021

    Zbiórka rozpoczęta .....

1 110 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia K - awatar
Asia K
10
Beata Papierok - awatar
Beata Papierok
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł Chodnik - awatar
Paweł Chodnik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij