Daniel Kuczyński
Na prawo jazdy zbierałem 2 lata, zdałem wszystko za pierwszym! Teraz czas na moje pierwsze i własne auto! Nie musi to być jakieś mega drogie i nowe! Chcę jedynie mieć swoje własne auto i zwiedzać nim co się da i cieszyć się z niego! Bardzo liczę na Państwa pomoc, dla mnie się liczy każdy grosik!



