Zbiórka Odbudowa hokeja w Bydgoszczy - zdjęcie główne

Odbudowa hokeja w Bydgoszczy

240 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

I Ty możesz wesprzeć odbudowę hokeja na lodzie w Bydgoszczy! Dyscypliny, która przez lata była chlubą miasta, a teraz odradza się dzięki Budowlanemu Klubowi Sportowemu. Powstanie sekcji hokeja na lodzie przy BKS w 2014 r. sprawiło, że Bydgoszcz, powróciła na hokejową mapę Polski. Drużyna zgłoszona została do oficjalnych rozgrywek Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, a w klubie rozpoczęto szkolenie hokejowego narybku. Kolejny impuls do rozwoju tej pięknej dyscypliny sportu dało otwarcie w 2018 r. lodowiska w Bydgoszczy. Mimo, że obiekt ten nie jest spełnieniem marzeń hokeistów, to pozwolił na powrót ligowego hokeja do miasta nad Brdą, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem wśród bydgoszczan. W sezonie 2017/2018 drużyna seniorów wygrała grupę północną II ligi i wywalczyła awans do I ligi. Niestety nie uzyskała od władz miasta wsparcia finansowego potrzebnego do startu na tym poziomie rozgrywek w sezonie 2018/2019. Odbudowa hokeja w Bydgoszczy trwa jednak nadal. Dlatego zachęcamy do wpłacania datków, które pozwolą na rozwój sekcji, w tym szkolenie młodzieży, a w przyszłości również start drużyny seniorów w I lidze. Razem odbudujmy hokej w Bydgoszczy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.05.2018
    25.05.2018

    Hokej w Bydgoszczy powinien się odrodzić i z naszym wsparciem na pewno się uda ! Pomagamy!!!

240 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
93
kwardinho - awatar
kwardinho
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij