Zbiórka Odbudowa hokeja w Bydgoszczy - miniaturka zdjęcia

Odbudowa hokeja w Bydgoszczy

Zbiórka Odbudowa hokeja w Bydgoszczy - zdjęcie główne

Odbudowa hokeja w Bydgoszczy

240 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

I Ty możesz wesprzeć odbudowę hokeja na lodzie w Bydgoszczy! Dyscypliny, która przez lata była chlubą miasta, a teraz odradza się dzięki Budowlanemu Klubowi Sportowemu. Powstanie sekcji hokeja na lodzie przy BKS w 2014 r. sprawiło, że Bydgoszcz, powróciła na hokejową mapę Polski. Drużyna zgłoszona została do oficjalnych rozgrywek Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, a w klubie rozpoczęto szkolenie hokejowego narybku. Kolejny impuls do rozwoju tej pięknej dyscypliny sportu dało otwarcie w 2018 r. lodowiska w Bydgoszczy. Mimo, że obiekt ten nie jest spełnieniem marzeń hokeistów, to pozwolił na powrót ligowego hokeja do miasta nad Brdą, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem wśród bydgoszczan. W sezonie 2017/2018 drużyna seniorów wygrała grupę północną II ligi i wywalczyła awans do I ligi. Niestety nie uzyskała od władz miasta wsparcia finansowego potrzebnego do startu na tym poziomie rozgrywek w sezonie 2018/2019. Odbudowa hokeja w Bydgoszczy trwa jednak nadal. Dlatego zachęcamy do wpłacania datków, które pozwolą na rozwój sekcji, w tym szkolenie młodzieży, a w przyszłości również start drużyny seniorów w I lidze. Razem odbudujmy hokej w Bydgoszczy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.05.18
    25.05.18

    Hokej w Bydgoszczy powinien się odrodzić i z naszym wsparciem na pewno się uda ! Pomagamy!!!

240 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
93
kwardinho - awatar
kwardinho
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij