Zbiórka Leczenie raka dla Ksenii - zdjęcie główne

Leczenie raka dla Ksenii

12 480 zł  z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ксения Демьяненко - awatar

Ксения Демьяненко

Organizator zbiórki

Jestem mamą 10 latka..Nazywam się Kseniia.mam 36 lat.Mieszkamy w Warszawie..Jesteszmy z Ukrainy,ale 4lata już mieszkamy w Polsce.Nagle dowiedziałam  się, że jestem chora  na raka migdałka, duży guz,szybko rośnie.chwyciłem już język i węzły chłonne.W Niemczech oferowana jest radioterapia i chemioterapia, leczenie trwa 7 tygodni, koszt leczenia 26 500 euro.Bardzo proszę ludzi o pomoc, każdą kwotę, ile ktoś może pomóc, będę bardzo wdzięczna!(Mam dokumenty potwierdzające chorobę)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Oleh Movchan - awatar

  Oleh Movchan

  26.07.2019
  26.07.2019

  Ребята, помогите человеку кто чем может.

 • Alla Lyubiy - awatar

  Alla Lyubiy

  25.07.2019
  25.07.2019

  Помогите кто может, это может коснуться каждого, не дай Бог конечно.

 • Alla Lyubiy - awatar

  Alla Lyubiy

  25.07.2019
  25.07.2019

  Прошу помочь, это может коснуться каждого, не дай Бог конечно.

12 480 zł  z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ксения Демьяненко - awatar

Ксения Демьяненко

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 133

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Dzmitry Czatyrbok - awatar
Dzmitry Czatyrbok
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Magdalena - awatar
Magdalena
100
składka - awatar
składka
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Jachuła - awatar
Anna Jachuła
50
Tymek - awatar
Tymek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij