Zbiórka PESELOZA - książka o rynku pracy - miniaturka zdjęcia

PESELOZA - książka o rynku pracy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka PESELOZA - książka o rynku pracy - zdjęcie główne

PESELOZA - książka o rynku pracy

400 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Anna Anna - awatar

Anna Anna

Organizator zbiórki

Cześć! Tu Ania, Kasia, Monika i Ania.

Pomożesz nam wydać książkę o polskim rynku pracy?

Pod koniec 2020 roku zaskoczone i zniechęcone procesami rekrutacyjnymi, postanowiłyśmy opisać zjawisko, którego doświadczyłyśmy. Jest to niechęć potencjalnych pracodawców do zatrudniania na niektóre stanowiska kobiet po 40-tym roku życia. Wspólnie napisałyśmy o tym książkę i nazwałyśmy ją PESELOZA. Napisałyśmy w sposób lekki na temat trudny.

Książka została stworzona przez kobiety borykające się różnymi problemami zawodowymi, a jednak pełnymi pasji i motywacji do działania. Chcemy dodać otuchy, poradzić coś kobietom zmagającym się ze zmianą zatrudnienia, jeśli mają poczucie, że główną przyczyną spowolnienia tego procesu bądź niedostępnością wymarzonych stanowisk jest ich wiek. 

Anna Bobrowicz

PESELOZA to nie jest książka naukowa, napisana po to, aby leżała na półce w bibliotece akademickiej i aby mogli z niej korzystać studenci szkół wyższych. To również nie jest kryminał czy romans do poduszki. Jest to książka dla kobiet, takich jak ja, czy Ty. Napisana przez kobiety takie jak ja i Ty – czterdziesto- i pięćdziesięciolatki, które nie tylko obserwują współczesne polskie społeczeństwo, a szczególnie rynek pracy, ale i – czasem mimowolnie – uczestniczą w zmianach w nim zachodzących, doświadczając przy tym dyskryminacji ze względu na swój wiek. 

Katarzyna Nagórniewicz

Dyskryminacja nie jest zjawiskiem nowym, lecz czasami trudno sprecyzować, czy to już dyskryminacja, czy mimo wszystko jednak nieszczęśliwy przypadek, przytrafiający się po raz setny w życiu. My również tak myślałyśmy, doszukując się przyczyny dziwnych zachowań w stosunku do naszej osoby. Spotkałyśmy się, wymieniłyśmy poglądy i okazało się, iż jesteśmy normalne. Uff. Co za radość! Tylko to, co się dzieje wokół nas, normalne nie jest. Świat pędzi, a my? Czy na pewno pędzimy razem z nim?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
400 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Anna Anna - awatar

Anna Anna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Iwona Sz - awatar
Iwona Sz
50
Kat Szczy-Kub - awatar
Kat Szczy-Kub
50
Iza - Ania B - awatar
Iza - Ania B
25
Andrzej - awatar
Andrzej
20
Angelika - awatar
Angelika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Iwona Sz - awatar
Iwona Sz
20
ARTUR - awatar
ARTUR
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
MEKOS - awatar
MEKOS
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij