Zbiórka Rehabilitacja Jagody - zdjęcie główne

Rehabilitacja Jagody

991 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jagoda Barańczyk (Rudzielewicz) - awatar

Jagoda Barańczyk (Rudzielewicz)

Organizator zbiórki

PL
Mam na imię Jagoda. Od 14 lat zmagam się z chorobą Stwardnienie Rozsiane. Mój stan zdrowia z roku na rok się pogarsza. Mam spore problemy z poruszaniem się. Od dawna już nie przemieszczam się bez wspomagaczy w postaci kul, a teraz „chodzika”. Dystanse które potrafię pokonać to zaledwie kilkadziesiąt metrów. Wszystkiemu towarzyszy ogromny ból nóg oraz spastyczność. Ból dokucza w ciągu dnia a nocą nie pozwala zasnąć. To czego najbardziej teraz potrzebuję to rehabilitacja. Ta z kolei jest bardzo kosztowna. Narodowy Fundusz Zdrowia każe czekać na zabiegi miesiącami a ilość ćwiczeń i masaży jakie oferuje jest minimalna. W mojej sytuacji, kiedy moim jedynym dochodem jest renta, opłacenie zabiegów rehabilitacyjnych jest niemożliwe. Bez rehabilitacji zaś skazana jestem na wózek inwalidzki. Czas płynie nieubłaganie. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Będę wdzięczna za każdą wpłatę. Dziękuję.

EN

Jagoda rehabilitation.
My name is Jagoda. For 14 years I have been struggling with Multiple Sclerosis. My health deteriorates year by year. I have a lot of problems with getting around. I have not moved for a long time without bullets, and now a "walker". Distances that I can overcome are just a few dozen meters away. Everything is accompanied by enormous leg pain and spasticity. Pain teases during the day and does not let you fall asleep at night. What I need most now is rehabilitation. This, in turn, is very expensive. The National Health Fund has to wait for treatments for months and the number of exercises and massages it offers is minimal. In my situation, when my only income is a pension, it is impossible to pay for rehabilitation. Without rehabilitation, I am condemned to a wheelchair. Time flows inexorably. That's why I am asking you for help. I will be grateful for every payment. Thank you.


                                                                                                          Jagoda Barańczyk (Rudzielewicz)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    18.11.2018
    18.11.2018

    Jagódko życzę dużo zdrowia

991 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jagoda Barańczyk (Rudzielewicz) - awatar

Jagoda Barańczyk (Rudzielewicz)

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Sordyl - awatar
Monika Sordyl
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij