
Kochani,
o tym, że los zwierząt nie jest mi obojętny każdy pewnie już doskonale wie. Po poprzedniej zbiórce (zakończonej sukcesem) postanowiłam założyć nową i tym razem wesprzeć osiedlowe kociaki 🐱🐱🐱. Jest to cała trójka dziko żyjących kotów. Od niedawna pojawiły się dwa młode kotki. Ale do rzeczy… w najgorsze mrozy one były zdane wyłącznie na pomoc ludzi o wielkim sercu. Ktoś nawet postanowił ”wybudować” im własne m2. Niestety nie jest to trwała konstrukcja (załączone zdjęcie w zbiórce). I tutaj pojawia się moja prośba o pomoc w uzbieraniu pieniążków na coś solidniejszego, co mogłoby posłużyć na lata. Nie będzie przeciekać, wiać i w końcu będzie im ciepło 🥹. Chciałabym zamówić najtańszą budkę na allegro + dodatkowo jakąś karmę. Gdyby ktoś chciał wesprzeć mój cel będę ogromnie wdzięczna ❤️ liczy się każda złotówka ❤️
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!