Zbiórka Kotki,koty proszą o pomoc - zdjęcie główne

Kotki,koty proszą o pomoc

150 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Zakrzewska - awatar

Bożena Zakrzewska

Organizator zbiórki

Jestem samotną emerytką.Prawie całe życie poświęciłam pomocy kotom.Mam prawie 40 znalezionych,podrzuconych,biednych,uratowanych od śmierci kocich biednych stworzeń. Brakuje na karmę ,leczenie.Mieszkamy w starym domu,brakuje na opał,a zima tuż tuż..Czasem ręce opadają ,gdy znajduję pod domem kolejne pudło z kociętami .Zaraz refleksja...Dobrze,że ktoś przyniósł,nie zabił...Żyją,a ja muszę ,bo chcę je przygarnąć. Proszę o pomoc,choć to bardzo trudne.. Pieniądze chciałbym przeznaczyć na leczenie,karmę i opał,by przetrwać.Bardzo mnie krępuje ta prośba,długo nad tym myślałam,ale przecież są ludzie mają serca..Dziękuję serdecznie.

Będę bardzo ,bardzo wdzięczna za każdy wpłacony grosz,który zostanie wydany zgodnie z przeznaczeniem.Obiecuję. Na zdjęciu ostatnio podrzucone maluchy.


 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
150 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Zakrzewska - awatar

Bożena Zakrzewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Znajoma - awatar
Znajoma
30
Anna Sroka-Cierpiał - awatar
Anna Sroka-Cierpiał
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
9
Olga - awatar
Olga
50
Wiktoria - awatar
Wiktoria
6
Julia - awatar
Julia
30
Małgorzata Pawliczak - awatar
Małgorzata Pawliczak
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij