Zbiórka Inga walczy z rakiem złośliwym - miniaturka zdjęcia

Inga walczy z rakiem złośliwym Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Inga walczy z rakiem złośliwym - zdjęcie główne

Inga walczy z rakiem złośliwym

5 922 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Stysińska - awatar

Magdalena Stysińska

Organizator zbiórki

Witajcie Kochani,

Właściwie nigdy nie byłam dobra w pisaniu, dlatego nie bardzo wiem od czego zacząć... Może na początek się przedstawię - nazywam się Agnieszka Tokarska i jestem szczęśliwą mamą 11-letniej Karolinki. Zawsze obchodziło mnie czyjeś cierpienie dlatego zawsze starałam się pomagać innym, czy to był sms dla danej fundacji, czy to zbiórka pieniędzy na różne organizacje itp. Ale zawsze to cierpienie było gdzieś obok mnie.Są jednak ludzie wokół nas , którym spokojne życie zostaję zaburzone  jednym dniem , chwilą która zmienia nam całe dotychczasowe życie. Niestety zły los spotkał bliską mi osobę, moją bratanicę Ingę.  

Ingusia ma 9 lat, jest bardzo pogodną dziewczynką. W tym roku ma przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej.Tak bardzo się cieszyła,że będzie mogła założyć białą sukienkę w tak ważnej dla niej uroczystości. Los jej jednak nie oszczędził zaczęło się od bólu ręki. W styczniu diagnoza była jednoznaczna - rak złośliwy. Chemia nie zadziałała. Kość w ręce została zniszczona i ręka się złamała. Obecnie Inga ma rękę w gipsie  czeka na drugą  chemię. Nowotwór , jest na tyle specyficzny że przed lewym przedramieniem główne ognisko zapalne ma bezpośredni wpływ na część kostną, co grozi amputacją rączki. Na całe szczęście jeszcze nie ma przerzutów.Nie bardzo wiem jak mam pomóc , więc z moją chrześnicą Magdą, która z kolei jest chrzestną Ingusi postanowiłyśmy założyć zbiórkę pieniężną i prosić wszystkich  Was o pomoc. Inga jest w trakcie kolejnej chemioterapii jednak jej wyniki nie rokują najlepiej, a kolejną przeszkodą są brakujące środki na leki. Wiemy, że jest bardzo dużo dobrych ludzi ,którzy nie przechodzą obojętnie obok cierpienia innych. Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Poniżej zamieszczamy dokumentację medyczną oraz zdjęcia Ingusi

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Stysińska - awatar

  Magdalena Stysińska

  26.07.2017
  26.07.2017

  W kwietniu po Świętach Ingusia miała przeprowadzoną operację ręki. Ma wstawioną endoprotezę. Na razie nie ma przerzutów. Co 6 tygodni Ingusia ma badania kontrolne w Klinice w Warszawie. Inga czuje się dobrze. Wszystkim darczyńcom dziękujemy za wsparcie. Dzięki zebranym pieniądzom Ingusia ma opłaconą rehabilitację w Centrum Św. Łukasza w Częstochowie.

Komentarze


 • Anna Wątroba - awatar

  Anna Wątroba

  27.04.2017
  27.04.2017

  Z całego serca życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Będziemy obserwować dziecinko stan Twojego zdrowia.

 • Andrzej Wałęga - awatar

  Andrzej Wałęga

  31.03.2017
  31.03.2017

  życzę powrotu do zdrowia

 • Agnieszka Tokarska - awatar

  Agnieszka Tokarska

  14.03.2017
  14.03.2017

  Zawsze możesz na Nas liczyć.Ciocia

 • Rafał - awatar

  Rafał

  14.03.2017
  14.03.2017

  Dużo zdróweczka dla córuni Aniu trzymam kciuki

 • j&e i - awatar

  j&e i

  01.03.2017
  01.03.2017

  Zdrowka

5 922 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Stysińska - awatar

Magdalena Stysińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 82

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Wątroba - awatar
Anna Wątroba
100
Mmmmmmm - awatar
Mmmmmmm
10
Malgorzata Szczepaniak - awatar
Malgorzata Szczepaniak
20
Andrzej Wałęga - awatar
Andrzej Wałęga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij