Zbiórka Bez rehabilitacji nie dam rady - miniaturka zdjęcia

Bez rehabilitacji nie dam rady Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bez rehabilitacji nie dam rady - zdjęcie główne

Bez rehabilitacji nie dam rady

3 605 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Wiśniewscy - awatar

Aleksandra Wiśniewscy

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Jesteśmy rodzicami trójki dzieci. Nasz 4 letni syn Natan uległ poważnemu wypadkowi 2017 roku miał 4 miesiace. Lekarze mowili że mamy się przygotować na najgorsze bo może nie przeżyć ale Nasz Synek się nie poddał i żyje, walczy dalej. Cały czas walczy. Przeszedł uraz głowy, stan po ewakuacji wodniaków mózgu, encefalopatię po urazową, ostrą niewydolność oddechową, opóźnienie rozwoju psychoruchowego i wielokrotnie był hospitalizowany oraz pod opieką lekarzy specjalistów w Szpitalu Uniwersyteckim im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dla Dzieci oraz Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii, Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy Oddział Neurologi Dziecięcej. Pieniążki są potrzebne na rehabilitacje ponieważ kolejki na NFZ jest dopiero na Grudzień 2023 roku. Nasz synek nie może czekać, musi być cały czas rehabilitowany żeby zaczął chodzić. Natanka rehabilituje też w domu ale to nie jest to samo co profesjonalna rehabilitacja dla niego. Synek po urazie nie mowi i nie chodzi. Potrzebuje też pieniędzy na leki przeciwnapadowe i wiekszy wózek. Ciężko Nam jest prosić kogoś o pomoc ponieważ jesteśmy osobami którzy zawsze radzili sobie sami.

Bardzo Was prosimy o jakąkolwiek wpłatę, dobro wraca.


BARDZO MOCNO BŁAGAMY LUDZI O DOBRYM WIELKIM SERDUCHU O DALSZE WSPARCIE ZBIÓRKI DLA NATANKA!!! REHABILITACJA MUSI BYĆ DŁUGOTRWAŁA  ŻEBY NASZ SYNEK MOGŁ ZACZĄĆ SAMODZIELNIE CHODZIĆ!!! LOGOPEDA JEST NATANKOWI POTRZEBNA ZEBY MÓGŁ ZACZĄĆ MÓWIĆ!!! ORAZ ZBIERAMY NA SPECJALNY WÓZEK I LEKI PRZECIWNAPADOWE!!! BŁAGAMY NIE BĄDŹ OBOJĘTNY POMÓŻ!!!  😘

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Wiśniewscy - awatar

  Aleksandra Wiśniewscy

  16.11.2021
  16.11.2021

  Natan w wodnej kąpiel z bąbelkami (wirówka), na rozgrzanie mięśni.

  Zdjęcie aktualizacji 82 010

Komentarze


 • Dariusz Kaszuba - awatar

  Dariusz Kaszuba

  28.12.2020
  28.12.2020

  Zdrówka życzę. Pozdrawiam.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.11.2020
  26.11.2020

  Proszę spróbować skontaktować się z fundacja Polsat. To jest możliwe aby wzięła Państwa pod swoją opiekę. Na stronie jest formularz do zgłoszenia. Powidzenia

3 605 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 106 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Wiśniewscy - awatar

Aleksandra Wiśniewscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 106

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sandra Dzierzak - awatar
Sandra Dzierzak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Lidia Zamojska - awatar
Lidia Zamojska
50
Dużo zdrówka - awatar
Dużo zdrówka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij