Zbiórka Wsparcie Finansowe na pogrzeb - zdjęcie główne

Wsparcie Finansowe na pogrzeb

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Patrycja Mibs - awatar

Patrycja Mibs

Organizator zbiórki

Witam, Jestem Patrycja, pisze w imieniu siostry, Katarzyny Kołakowskiej,otoz,5.01.2019 siostra zadzwonila na pogotowie, bo jej mąż źle sie czuł i wymiotował, oraz stracił przytomność. Pogotowie zabrało go z domu nieprzytomnego. Po kilku godzinach okazalo sie ze Przemek ma bardzo duzego krwiaka w mózgu , potrzebna byla operacja. w międzyczasie wyszlo kilka innych komplikacji uniemozliwiajacych natychmiastowa operacje, krwiak się rozlal....operacja przebiegła pomyslnie ale nastapil obrzęk mózgu i Przemek zapadł w śpiączkę. dnia 7.01.2019 roku siostra pojechala do szpitala, i uslyszala diagnozę, śmierć  mózgu. To był szok dla wszystkich.  Leżał pod aparatura podtrzymujaca życie. niestety nic nie dało sie zrobić . Przemek umarł..wczoraj siostra zgodzila się na oddanie jego organow , skoro moze uratować komus zycie. Chcialabym prosic wszystkich o wsparcie finansowe dla siostry iz mąż jej nie byl ubezpieczony i nie ma pieniędzy na pochówek. Nagle , zostala sama z czwórką dzieci. Siostra rowniez nie pracuje bo zajmuje sie dziećmi. Bardzo prosze o jaka kolwiek pomoc w tych trudnych dla nas chwilach .

Aktualizacje


 • Patrycja Mibs - awatar

  Patrycja Mibs

  15.01.2019
  15.01.2019

  Dziękuję wszystkim w imieniu siostry pogrążonej w smutku i żałobieza wsparcie Finansowe i Duchowe Bardzo wszyscy dziękujemy.Pogrzeb odbędzie się w Czwartek 17.01.2019 o godz 12:15 Na Wiślanej w Bydgoszczy

Komentarze


 • Zibi - awatar

  Zibi

  12.01.2019
  12.01.2019

  Wyrazy wspolczucia

 • Anioł - awatar

  Anioł

  11.01.2019
  11.01.2019

  O, gdybyś mnie ukrył w Szeolu, trzymał mnie w ukryciu, aż twój gniew się odwróci, ustanowił mi granicę czasu i wspomniał na mnie! Jeśli krzepki mąż umrze, czyż może znowu żyć? Przez wszystkie dni mej przymusowej pracy będę czekał, aż nadejdzie moja ulga. Ty zawołasz, a ja ci odpowiem. Zatęsknisz za dziełem swych rąk (Hioba 14: 13-15).

 • Leszek Woźniak - awatar

  Leszek Woźniak

  11.01.2019
  11.01.2019

  Wyrazy współczucia

 • Marcin Boruta - awatar

  Marcin Boruta

  11.01.2019
  11.01.2019

  Niech Bóg ma Was w swojej opiece, a mąż, tatuś dzieci zawsze będzie czuwał!

 • Irek wozniak - awatar

  Irek wozniak

  10.01.2019
  10.01.2019

  Kondolencje

4 000 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Patrycja Mibs - awatar

Patrycja Mibs

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Zibi - awatar
Zibi
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Pstrąg - awatar
Mateusz Pstrąg
17
Monika B - awatar
Monika B
50
Anka Singh - awatar
Anka Singh
50
Honorata - awatar
Honorata
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij