Zbiórka Wsparcie Finansowe na pogrzeb - zdjęcie główne

Wsparcie Finansowe na pogrzeb

4 000 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Patrycja Mibs - awatar

Patrycja Mibs

Organizator zbiórki

Witam, Jestem Patrycja, pisze w imieniu siostry, Katarzyny Kołakowskiej,otoz,5.01.2019 siostra zadzwonila na pogotowie, bo jej mąż źle sie czuł i wymiotował, oraz stracił przytomność. Pogotowie zabrało go z domu nieprzytomnego. Po kilku godzinach okazalo sie ze Przemek ma bardzo duzego krwiaka w mózgu , potrzebna byla operacja. w międzyczasie wyszlo kilka innych komplikacji uniemozliwiajacych natychmiastowa operacje, krwiak się rozlal....operacja przebiegła pomyslnie ale nastapil obrzęk mózgu i Przemek zapadł w śpiączkę. dnia 7.01.2019 roku siostra pojechala do szpitala, i uslyszala diagnozę, śmierć  mózgu. To był szok dla wszystkich.  Leżał pod aparatura podtrzymujaca życie. niestety nic nie dało sie zrobić . Przemek umarł..wczoraj siostra zgodzila się na oddanie jego organow , skoro moze uratować komus zycie. Chcialabym prosic wszystkich o wsparcie finansowe dla siostry iz mąż jej nie byl ubezpieczony i nie ma pieniędzy na pochówek. Nagle , zostala sama z czwórką dzieci. Siostra rowniez nie pracuje bo zajmuje sie dziećmi. Bardzo prosze o jaka kolwiek pomoc w tych trudnych dla nas chwilach .

Aktualizacje


 • Patrycja Mibs - awatar

  Patrycja Mibs

  15.01.19
  15.01.19

  Dziękuję wszystkim w imieniu siostry pogrążonej w smutku i żałobieza wsparcie Finansowe i Duchowe Bardzo wszyscy dziękujemy.Pogrzeb odbędzie się w Czwartek 17.01.2019 o godz 12:15 Na Wiślanej w Bydgoszczy

Komentarze


 • Zibi - awatar

  Zibi

  12.01.19
  12.01.19

  Wyrazy wspolczucia

 • Anioł - awatar

  Anioł

  11.01.19
  11.01.19

  O, gdybyś mnie ukrył w Szeolu, trzymał mnie w ukryciu, aż twój gniew się odwróci, ustanowił mi granicę czasu i wspomniał na mnie! Jeśli krzepki mąż umrze, czyż może znowu żyć? Przez wszystkie dni mej przymusowej pracy będę czekał, aż nadejdzie moja ulga. Ty zawołasz, a ja ci odpowiem. Zatęsknisz za dziełem swych rąk (Hioba 14: 13-15).

 • Leszek Woźniak - awatar

  Leszek Woźniak

  11.01.19
  11.01.19

  Wyrazy współczucia

 • Marcin Boruta - awatar

  Marcin Boruta

  11.01.19
  11.01.19

  Niech Bóg ma Was w swojej opiece, a mąż, tatuś dzieci zawsze będzie czuwał!

 • Irek wozniak - awatar

  Irek wozniak

  10.01.19
  10.01.19

  Kondolencje

4 000 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Patrycja Mibs - awatar

Patrycja Mibs

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Zibi - awatar
Zibi
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Pstrąg - awatar
Mateusz Pstrąg
17
Monika B - awatar
Monika B
50
Anka Singh - awatar
Anka Singh
50
Honorata - awatar
Honorata
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij