
Mam na imię Dawid. Zbiórkę sporządziłem na prawo jazdy, potrzebuje 300 złotych do spłacenia (do piątku). Pieniądze zostaną przekazane dla mojego nauczyciela jazdy. Pomoc ta znaczy wiele, ponieważ kończę naukę i przystępuje do egzaminów. Bardzo będę wdzięczny.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!