Zbiórka Zwrócę wpłaty w ciągu 5 lat - miniaturka zdjęcia

Zwrócę wpłaty w ciągu 5 lat Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zwrócę wpłaty w ciągu 5 lat - zdjęcie główne

Zwrócę wpłaty w ciągu 5 lat

1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
aleks m.. - awatar

aleks m..

Organizator zbiórki


Wiem, że są tutaj bardziej potrzebujący - dlatego nie oczekuję niczego za darmo!! Poświęcone przez Państwa kwoty są dla mnie istotne jako rodzaj pożyczki a nie darowizny.


Szanowni Państwo. Jestem tutaj żeby spróbować dzięki Państwu zyskać więcej czasu na pomoc dziadkom, których zaskoczyła sytuacja. Dziadkowie od lat mieszkają i uprawiają ziemię po rodzicach dziadka. Miało to miejsce w porozumieniu i za pełną zgodą siostry dziadka (jedynej poza dziadkiem spadkobierczyni po pradziadkach). Dziadek od dziecka mieszkał na rodzinnej ziemi o którą dbał wraz ze swoimi rodzicami. Jego siostra wyprowadziła się już w młodości i nie rościła sobie wobec gospodarstwa żadnych praw. NIestety zmarła nagle a jej syn domaga się szybkiej spłaty ze strony dziadka, w przeciwnym razie gospodarstwo będzie musiało zostać podzielone. Dla dziadków była by to tragedia ponieważ mają zwierzęta i ziemia jest głównym źrodłem ich utrzymania. Zdajemy sobie sprawę z faktu iż roszczenie siostrzeńca jest uzasadnione ale potrzebujemy więcej czasu na zgromadzenie srodków. Jeżeli Państwo przyjdą mi z pomocą, wobec każdego z Was zobowiążę się pisemnie do zwrotu zainwestowanej kwoty w ciągu 5 lat. Ewenetualnie jeśli taka będzie wola któregoś z Państwa, równowartość przeznaczonej przez Państwa kwoty w ciągu 5 lat przekażę na cele charytatywne. Jest to po prostu czas potrzebny mojej rodzinie do zgromaczenia takiej sumy. 

Jeśli Państwo pomogą mi, a zamiast zwrotu środków wybierzecie wpłatę na cel charytatywny- ja co roku przeznaczę 10 tys. na wsparcie zbiórek na pomagam.pl i jestem w stanie zobowiązać się do tego pisemnie wobec portalu. Wasza pomoc dotrze więc do szerokiego grona osób a w międzyczasie uratuje moją sytuację. Zależy nam na czasie.  

Czy uważacie Państwo, że to ma sens?

Z góry bardzo dziękuję!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
aleks m.. - awatar

aleks m..

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij