FMP na pomoc Ukrainie

2 310 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

FMP na pomoc Ukrainie

Przyjaciele, jak wiecie, włączaliśmy się już w transporty darów organizowane z inicjatywy ochotnika, Marka Miecznikiewicza, który jest też wolontariuszem naszej Fundacji. Chcemy dać więcej!

Czujemy się zobowiązani do pomocy Ukrainie. Ludzie FMP to naoczni świadkowie tragedii, która

dotknęła tam ludzi i zwierzęta. Opowiadamy o tym w naszym video podsumowaniu wielkanocnego

wyjazdu: https://www.youtube.com/watch?v=qtRlHl_7NlQ

Potrzeby są cały czas. Marek wciąż dowozi pomoc humanitarną dla ludzi oraz przytulisk, schronisk dla psów i kotów nie tylko w Czernihowie, ale również w Mikołajowie, Odessie, planowane są także lokalizacje takie jak: Zaporoże, czy inne miasta w Ukrainie, gdzie są potrzebujący.

Wśród potrzebnych darów rzeczowych są:

Dla czworonogów: wysokiej jakości karmy dla zwierząt, szczególnie sucha karma dla kotów, preparaty na pchły, kleszcze, witaminy dla zwierząt.

Dla ludzi: worki na mocz, cewniki, worki stomiczne, kremy na odparzenia (Sudocrem, Alantan), podpaski, pieluchy dla dzieci i dla dorosłych, zasypki dla dzieci, smoczki, butelki, mleko dla niemowląt, jedzenie (słoiczki dla dzieci), leki przeciwzapalne, przeciwbólowe.

Na wyjazd 29 kwietnia zakupiliśmy ze środków Fundacji preparaty na pchły, kleszcze, suplementy, środki do dezynfekcji dla potrzebujących zwierząt na kwotę 1600 złotych. Jeśli uzbieramy fundusze, dokupimy rzeczy dla ludzi z listy powyżej.

Na poprzedni wyjazd, wielkanocny, budżet został przeznaczony na paliwo do samochodu, którym wieźliśmy dary, również z naszej fundacji i schroniska, zebrane dzięki darczyńcom.

Czasu jest mało, więc każda pomoc bardzo mile widziana!

PS. Jak pokazuje obraz wojny, kolejne wyjazdy się odbędą… Jeśli nie zdążysz teraz, dołóż się na kolejne działania pomocowe.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Mam Pomysł - awatar

  Fundacja Mam Pomysł

  20.05.2022
  20.05.2022

  25 maja wyjeżdżam ponownie z darami na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Mogę towarzyszyć Markowi, który zainicjował akcję wiele tygodni temu i skrupulatnie realizuje tę misję. Marek przygotował listę potrzeb i taką zbiórkę darów prowadzimy. Potrzebne są m.in.: 🟡Dla dzieci: lekarstwa na kaszel, czy gorączkę, pampersy, kremy i zasypki, smoczki, butelki, czy pluszowe zabawki. 🟡Dla dorosłych: opatrunki, stazy, leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe. 🟡Dla zwierząt: żwirki, podkłady, suplementy na odporność, środki przeciw pasożytom (karmy mamy zapas dość solidny). 🐾🐾 Rzeczy zbieramy w schronisku - Pogodna 3, 58-100 Świdnica. Jeśli macie trudność w dostarczeniu, możemy się umawiać na odbiór, czy szukać wspólnie lepszego rozwiązania 🙂 Ja działam z ramienia Fundacja Mam Pomysł, wszystko dokumentujemy i rozliczamy, docieramy bezpośrednio, więc nie ma mowy o zagubionych darach, czy nieudanym transporcie. Ze względu na mój zawodowy związek, widzę potrzebę wspierania samotnych opiekunek psów i kotów, które wykonują kawał dobrej roboty w Ukrainie i pozostały teraz osamotnione w swojej pracy. 🐾🐾 Jeśli ktoś chce się dorzucić do zakupu leków, ponieważ znów chcę robić zamówienie, to proszę o wrzutkę do tej zbiórki: https://pomagam.pl/ek84m3 Na zbiórce jest faktura za leki i preparaty dla zwierząt na wyjazd majówkowy, który za nami (kwota 1600 zł), a wyjazd wielkanocny kosztował nas na 1 samochód nieco ponad 2000 zł (paliwo, karma, suplementy o wartości kilkukrotnie wyższej 😉 ). Jak widać zorganizowanie pomocy to suma wielu cegiełek i dobrych ludzi. Dlaczego pomagamy? Po pierwsze: możemy, po drugie - koncentrujemy się na ofiarach wojny, od których nic nie zależało, są niewinne i nie mogą cierpieć z powodu braków w zaopatrzeniu lekami, żywnością, produktami higienicznymi, w przypadku zwierząt będzie to karma, czy inne specjalistyczne preparaty. ❤ ❤ ❤ Bardzo proszę o udostępnianie i kontakt ze mną w razie chęci okazania wsparcia. Czasu mało, więc działamy!💪 fotka z naszej ostatniej wizyty - Czernihów, schronisko. ~ Adrianna Kaszuba

  Zdjęcie aktualizacji 95 111

Komentarze


 • Danuta Kłys - awatar

  Danuta Kłys

  21.05.2022
  21.05.2022

  Powodzenia w akcji pomocy i dzięki za Wielkie Serce !!!

 • UGRUNTOWANI - joga - awatar

  UGRUNTOWANI - joga

  16.05.2022
  16.05.2022

  kwota zebrana dzięki uczestnikom warsztatów wyjazdowych z jogą 13 - 15 maja w Wolimierzu organizowanych przez Ugruntowani joga i refleksologia

2 310 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Danuta Kłys - awatar
Danuta Kłys
300
Magda - awatar
Magda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Asiurka - awatar
Asiurka
50
UGRUNTOWANI - joga - awatar
UGRUNTOWANI - joga
560

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij