
Hejka Wszystkim !
Jesteśmy Kibicami 4 ligowego klubu Jaguar Gdańsk! Naszą pasją jest robienie opraw na mecze... Marzy nam się zrobienie sektorówki w barwach Jaguara.
Niestety koszta są trochę duże dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie. Każda złotówka się liczy. Z góry bardzo dziękujemy !
Zapraszamy Wszystkich na mecze Jaguar Gdańsk 😃
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Zawsze z Wami 💪💚🤍❤️🖤🔝🐆