Zbiórka Zbiórka dla poszkodowanego kotka - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla poszkodowanego kotka

Zbiórka Zbiórka dla poszkodowanego kotka - zdjęcie główne

Zbiórka dla poszkodowanego kotka

40 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Blanka Kraśnicka - awatar

Blanka Kraśnicka

Organizator zbiórki

Kocurek, który przybłąkał się do jednej z korytarzowych klatek schodowych potrzebuje pilnej diagnostyki tylnej kończyny. Kiciuś jest dokarmiany przez mieszkańców, niestety nie są oni w stanie pokryć kosztów leczenia na taką skalę. Zakupili dla niego preparaty antykleszczowe, zabrali do lecznicy weterynaryjnej.

Lekarz zlecił prześwietlenie, ponieważ kotek kuleje i łapa nie wygląda dobrze. Niestety nie będzie można ulżyć biedakowi w cierpieniu póki nie zbierze się potrzebna kwota. Tylna kończyna wymaga prześwietlenia, potem ewentualnie nastawienia, może operacji, dalszych wizyt kontrolnych i leków. Na to wszystko mieszkańcy nie mają pieniędzy, dlatego jako Fundacja bardzo chcemy pomóc zwierzakowi. Kocurek ma dopiero około roku, szkoda aby łapka źle się zrosła i miał problemy przez całe życie z poruszaniem się. 

Nasza Fundacja "Podaruj lepszy los" bardzo prosi o wsparcie na kocurka, koty wolnożyjące nie mają łatwego życia, często umierają w cierpieniach po krzakach. Ten ma zapewnioną opiekę, potrzebuje tylko funduszy na powrót do zdrowia. Każda złotówka jest na wagę złota !

Na zdjęciu widoczne lekkie zgrubienie, właśnie tam jest źródło bólu i problemu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Blanka Kraśnicka - awatar

Blanka Kraśnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Danuta Pajak - awatar
Danuta Pajak
20
Agaa - awatar
Agaa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij