Zbiórka Zbiórka dla poszkodowanego kotka - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla poszkodowanego kotka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka dla poszkodowanego kotka - zdjęcie główne

Zbiórka dla poszkodowanego kotka

40 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Blanka Kraśnicka - awatar

Blanka Kraśnicka

Organizator zbiórki

Kocurek, który przybłąkał się do jednej z korytarzowych klatek schodowych potrzebuje pilnej diagnostyki tylnej kończyny. Kiciuś jest dokarmiany przez mieszkańców, niestety nie są oni w stanie pokryć kosztów leczenia na taką skalę. Zakupili dla niego preparaty antykleszczowe, zabrali do lecznicy weterynaryjnej.

Lekarz zlecił prześwietlenie, ponieważ kotek kuleje i łapa nie wygląda dobrze. Niestety nie będzie można ulżyć biedakowi w cierpieniu póki nie zbierze się potrzebna kwota. Tylna kończyna wymaga prześwietlenia, potem ewentualnie nastawienia, może operacji, dalszych wizyt kontrolnych i leków. Na to wszystko mieszkańcy nie mają pieniędzy, dlatego jako Fundacja bardzo chcemy pomóc zwierzakowi. Kocurek ma dopiero około roku, szkoda aby łapka źle się zrosła i miał problemy przez całe życie z poruszaniem się. 

Nasza Fundacja "Podaruj lepszy los" bardzo prosi o wsparcie na kocurka, koty wolnożyjące nie mają łatwego życia, często umierają w cierpieniach po krzakach. Ten ma zapewnioną opiekę, potrzebuje tylko funduszy na powrót do zdrowia. Każda złotówka jest na wagę złota !

Na zdjęciu widoczne lekkie zgrubienie, właśnie tam jest źródło bólu i problemu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Blanka Kraśnicka - awatar

Blanka Kraśnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Danuta Pajak - awatar
Danuta Pajak
20
Agaa - awatar
Agaa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij