Zbiórka Zbiórka dla poszkodowanego kotka - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla poszkodowanego kotka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka dla poszkodowanego kotka - zdjęcie główne

Zbiórka dla poszkodowanego kotka

40 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Blanka Kraśnicka - awatar

Blanka Kraśnicka

Organizator zbiórki

Kocurek, który przybłąkał się do jednej z korytarzowych klatek schodowych potrzebuje pilnej diagnostyki tylnej kończyny. Kiciuś jest dokarmiany przez mieszkańców, niestety nie są oni w stanie pokryć kosztów leczenia na taką skalę. Zakupili dla niego preparaty antykleszczowe, zabrali do lecznicy weterynaryjnej.

Lekarz zlecił prześwietlenie, ponieważ kotek kuleje i łapa nie wygląda dobrze. Niestety nie będzie można ulżyć biedakowi w cierpieniu póki nie zbierze się potrzebna kwota. Tylna kończyna wymaga prześwietlenia, potem ewentualnie nastawienia, może operacji, dalszych wizyt kontrolnych i leków. Na to wszystko mieszkańcy nie mają pieniędzy, dlatego jako Fundacja bardzo chcemy pomóc zwierzakowi. Kocurek ma dopiero około roku, szkoda aby łapka źle się zrosła i miał problemy przez całe życie z poruszaniem się. 

Nasza Fundacja "Podaruj lepszy los" bardzo prosi o wsparcie na kocurka, koty wolnożyjące nie mają łatwego życia, często umierają w cierpieniach po krzakach. Ten ma zapewnioną opiekę, potrzebuje tylko funduszy na powrót do zdrowia. Każda złotówka jest na wagę złota !

Na zdjęciu widoczne lekkie zgrubienie, właśnie tam jest źródło bólu i problemu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Blanka Kraśnicka - awatar

Blanka Kraśnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Danuta Pajak - awatar
Danuta Pajak
20
Agaa - awatar
Agaa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij