Zbiórka Wrocław na medal - zdjęcie główne

Wrocław na medal

286 zł  z 7 928 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Chojnowska Longosz - awatar

Anna Chojnowska Longosz

Organizator zbiórki

"Ekstraklasa" to grupa dorosłej młodzieży z niepełnosprawnościami, uczestnicząca w projekcie realizowanym przez Fundacje "Pomocna Reka" w Markach k. Warszawy.

Nasza Fundacja działa od roku 2005, a jej celem jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym ( ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży), niezaradnym życiowo oraz rodzinom potrzebującym wsparcia i pomocy. W siedzibie Fundacji organizowane są zajęcia terapeutyczne, integracyjne i rozwojowe. W ramach projektu "Ekstraklasa" codziennie odbywają się warsztaty dla dorosłej młodzieży.Uczestnicząc w nich walczymy o jak największą samodzielność i aktywność. Każdego dnia staramy się zdobyć nową wiedzę, umiejętności, a także dobrze się bawić w gronie przyjaciół.

Nasza grupa jest pełna energii i ogromnego potencjału. Dzięki determinacji oraz ciężkiej pracy, w czerwcu 2017 roku udało się zorganizować dwudniową wycieczkę do Krakowa. Jak było? zobaczcie sami...

Obiecaliśmy sobie,że Kraków nie będzie tylko epizodem, ale początkiem naszych wojaży po Polsce. Wyjazdy są dla nas ważną częścią rehabilitacji, pomagają nam zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia, poznawać świat. Wierzymy,że nasza otwartość, chęć podejmowania nowych wyzwań i radość życia wpłyną na poprawę wizerunku osób z niepełnosprawnosciami. Marzymy, aby w przyszłym roku odwiedzić magiczny Wrocław. Ze wzgledu na dużą odległość jaką bedziemy musieli przebyć, bogactwo wrocławskich atrakcji, a także wiekszą ilość uczestników, koszta wyjazdu przewyższają nasze możliwości. Sami nie damy rady! Prosimy Was Kochani o pomoc! Dzięki Waszemu wsparciu może uda się wyjechać kolejny raz, a stolica Dolnego Śląska nie będzie tylko kropką na mapie...

                                 Pomóżcie nam otworzyć kolejne drzwi!

                     Dziękujemy za każde udostępnienie i każdą złotówkę!

Zebrane pieniądze w całości wykorzystamy na organizację wycieczki dla 20 osób:

- przejazd pociągiem w obie strony 928 zł

- 2 noclegi 2400 zł

- wyżywienie 3200 zł

- bilety wstępu ( Panorama Racławicka, ZOO z Afrykanarium, Hydropolis)  1100zł

- transport po Wrocławiu 300 zł


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Natalia - awatar

    Natalia

    25.01.2018
    25.01.2018

    Kochani, udanej zabawy we Wrocławiu!

286 zł  z 7 928 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Chojnowska Longosz - awatar

Anna Chojnowska Longosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Emilia Kulczycka - awatar
Emilia Kulczycka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij