Zbiórka Wrocław na medal - zdjęcie główne

Wrocław na medal

286 zł  z 7 928 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Chojnowska Longosz - awatar

Anna Chojnowska Longosz

Organizator zbiórki

"Ekstraklasa" to grupa dorosłej młodzieży z niepełnosprawnościami, uczestnicząca w projekcie realizowanym przez Fundacje "Pomocna Reka" w Markach k. Warszawy.

Nasza Fundacja działa od roku 2005, a jej celem jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym ( ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży), niezaradnym życiowo oraz rodzinom potrzebującym wsparcia i pomocy. W siedzibie Fundacji organizowane są zajęcia terapeutyczne, integracyjne i rozwojowe. W ramach projektu "Ekstraklasa" codziennie odbywają się warsztaty dla dorosłej młodzieży.Uczestnicząc w nich walczymy o jak największą samodzielność i aktywność. Każdego dnia staramy się zdobyć nową wiedzę, umiejętności, a także dobrze się bawić w gronie przyjaciół.

Nasza grupa jest pełna energii i ogromnego potencjału. Dzięki determinacji oraz ciężkiej pracy, w czerwcu 2017 roku udało się zorganizować dwudniową wycieczkę do Krakowa. Jak było? zobaczcie sami...

Obiecaliśmy sobie,że Kraków nie będzie tylko epizodem, ale początkiem naszych wojaży po Polsce. Wyjazdy są dla nas ważną częścią rehabilitacji, pomagają nam zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia, poznawać świat. Wierzymy,że nasza otwartość, chęć podejmowania nowych wyzwań i radość życia wpłyną na poprawę wizerunku osób z niepełnosprawnosciami. Marzymy, aby w przyszłym roku odwiedzić magiczny Wrocław. Ze wzgledu na dużą odległość jaką bedziemy musieli przebyć, bogactwo wrocławskich atrakcji, a także wiekszą ilość uczestników, koszta wyjazdu przewyższają nasze możliwości. Sami nie damy rady! Prosimy Was Kochani o pomoc! Dzięki Waszemu wsparciu może uda się wyjechać kolejny raz, a stolica Dolnego Śląska nie będzie tylko kropką na mapie...

                                 Pomóżcie nam otworzyć kolejne drzwi!

                     Dziękujemy za każde udostępnienie i każdą złotówkę!

Zebrane pieniądze w całości wykorzystamy na organizację wycieczki dla 20 osób:

- przejazd pociągiem w obie strony 928 zł

- 2 noclegi 2400 zł

- wyżywienie 3200 zł

- bilety wstępu ( Panorama Racławicka, ZOO z Afrykanarium, Hydropolis)  1100zł

- transport po Wrocławiu 300 zł


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Natalia - awatar

    Natalia

    25.01.2018
    25.01.2018

    Kochani, udanej zabawy we Wrocławiu!

286 zł  z 7 928 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Chojnowska Longosz - awatar

Anna Chojnowska Longosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Emilia Kulczycka - awatar
Emilia Kulczycka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij