Zbiórka Pomóżmy Mistrzom  - zdjęcie główne

Pomóżmy Mistrzom

1 880 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Cieślak - awatar

Marek Cieślak

Organizator zbiórki

Potrzeba wspomóc przyszłych Mistrzów kolarskich!

Uczniowski Klub Kolarski „Koźminianka’’ znajduje się w małej miejscowości Koźminek. Skupia dzieci i młodzież, którzy rozwijają swoje zdolności kolarskie, swoją pasję. Klub utrzymuje się głównie z funduszy przekazanych od lokalnych władz. Starcza to na wyjazdy na niektóre tylko wyścigi i utrzymanie starego już sprzętu. Trener Marek Cieślak, który wychował już sporo talentów   kolarskich reprezentujących nasz kraj za granicą, robi co w swojej mocy aby tych zawodników, których teraz trenuje również wspomóc. Podczas Mistrzostw  Europy w kolarstwie przełajowym, które odbyły się w Holandii  7 listopada tego roku, jeden z nich Łukasz Juszczak  zrobił duże wrażenie swoim występem, a dzięki wynikom na  kolejnych wyścigach w Czechach i Polsce zapewnił sobie możliwość wyjazdu na Mistrzostwa Świata do USA.  Potrzeba więc środków na wspomaganie tych dzieciaków ! Podzielmy się groszem dla talentu, ciężkiej pracy i przyszłych sukcesów, te dzieci na to zasługują !

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Sports-Team/UKS-Ko%C5%BAminianka-Ko%C5%BAminek-532153023783897/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 880 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Cieślak - awatar

Marek Cieślak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Asia - awatar
Asia
50
P. K. - awatar
P. K.
59
Mirosław Miklas - awatar
Mirosław Miklas
100
Łukasz Snuszka - awatar
Łukasz Snuszka
20
Włodzimierz Karasiński - awatar
Włodzimierz Karasiński
100
Andrzej Miklas - awatar
Andrzej Miklas
100
Mariusz Zimny - awatar
Mariusz Zimny
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij