Zbiórka Fundacja Królewska - Leczenie - miniaturka zdjęcia

Fundacja Królewska - Leczenie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Fundacja Królewska - Leczenie - zdjęcie główne

Fundacja Królewska - Leczenie

3 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Domi Nowak - awatar

Domi Nowak

Organizator zbiórki

Każdy grosik zostanie przekazany na Fundację Królewską w Warszawie, która ma bardzo dużo zaległych faktur za leczenie 140 królików (nie mówiąc o jedzeniu czy opłatach). Kwota wydaje się duza, ale jeśli każdy z czytających wpłacić symboliczną złotówkę jet szansa na pokrycie chociaż części kosztów, co za tym idzie? Leczenie które jest wstrzymane za zaległe faktury będzie kontynuowane. Wierzę w Was i Waszą moc. Jest nas tak wiele,że każdy grosik pozwoli na zebranie chociaż paru złotych. A w tym przypadku to już bardzo wiele. Informacje na www.fundacjaktolewska.pl oraz na FB pod taką samą nazwą.  Znajdziecie tam kwoty oraz informacje na co zbierane są pieniądze i jak wygląda sytuacja od bardzo długiego czasu. Nie bądźcie obojętni. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Domi Nowak - awatar

Domi Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Piotr Wasilewski - awatar
Piotr Wasilewski
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij