Zbiórka Dogonić rówieśników - zdjęcie główne

Dogonić rówieśników

10 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Anna - awatar

Anna

Organizator zbiórki

Jeżeli możesz dołącz do Nas! Drobny gest ale jak że istotny w życiu Emilki!

Zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszej córki. Emilka urodziła się jako wcześniak o 7 tygodni za wcześnie. Niestety przedwczesny poród pozostawił po sobie liczne konsekwencje. 

Emilka 7 marca skończyła 2 latka  i wciąż wymaga intensywnych oddziaływań terapeutycznych z powodu opóźnienia psychomotorycznego.

Zdjęcie opisu zbiórki Dogonić rówieśników

Jest systematycznie rehabilitowana poza miejscem zamieszkania. Musimy dojeżdzać kilkadziesiąt kilometrów w dość częstych odstępach czasu. Zarówno dojazdy jak i wizyty generują znaczne koszty, których nie jesteśmy w stanie sami ponieść. Pracuje tylko mąż natomiast ja uczęszczam z córką na zajęcia, jeżdżę do lekarzy poza miejsce zamieszkania łącznie z rehabilitacją i terapiami. Nasza rodzinka składa się z 4 osób. 5 - letni syn również choruje od urodzenia na astmę oskrzelową, jak i została stwierdzona wada serduszka. W razie pytan chętnie odpowiem: [email protected]

Zdjęcie opisu zbiórki Dogonić rówieśników

W związku z tym prosimy o pomoc finansową na leczenie i rehablitację, aby Emilka, tak jak dzieci zdrowe, mogła w pełni cieszyć się dzieciństwem. Emilcia jest pod stałą opieką specjalistów: neurologa , pulmonologa ze względu dysplazji oskrzelowo-płucnej, kardiologa, endokrynologa, jak i rownież terapii z neurologopedą i psychologiem, systematycznej rehabilitacji i hipoterapii od listopada 2014 r , integracji sensorycznej .

Dzięki systematyczności i wytrwałości nasza kruszynka ma szanse na normalne dzieciństwo. Wierzę, że znajdą sie ludzie dobrego serca, którym los nasze gwiazdeczki nie jest obojętny!

Wizyty u specjalistów  zazwyczaj odbywają się w gabinecie prywatnym ze względu na długie terminy, na co mogę okazać fakturę wykazaną na Emilkę (neurolog kardiolog alergolog endokrynolog)

Zdjęcie opisu zbiórki Dogonić rówieśników

Schorzenia z ktorymi nadal zmaga się Emilka to :

- zaburzenie ośrodkowego układu nerwowego (wzmożone napiecie konczyn dolnych, asymertia napięcia mięśniowego, wodniaki 1,1cm) NOOTROPIL 20%

- sytematyczna rehabilitacja , opieka neurologa dr. Ujma - Czapska Wrocław

- opóznienie psychomotoryczne (Emilka jeszcze nie mówi , wystepuje u niej labilność emocjonalna)

- praca z neurologopedą, psychologiem Mikoszów

- astma oskrzelowa , alergia wielopokarmowa (leki sterydowe , dieta elminacyjna)

- stała opieka pulmonologa , alergologa Dzierżoniów

- endokrynologianadczynnosc tarczycy , powiekszone gruczoły Wiek kostny Emilki jest na etapie 10 - miesięcznego dziecka

- stala opieka endokrynologa dr. Żak Wrocław

- wada serduszka( drozny otwor owalny , niedomykalnosc zastawki aortalnej , tetniak dolu owalnego ) - dr. Sroka Wrocław

- zespół jelita drażliwego Wrocław M.C.Skłodowskiej

- poradnia genetyczna, metaboliczna Wrocław

Pomóż Emilce zostać zdrowym dzieckiem!

We are turning with a request for help for our daughter. Emilka was born as the premature baby for 7 weeks too early. Unfortunately the premature childbirth left numerous consequences after itself.Emilka on 7 March finished 2 summers and still requires intense therapeutic influences from the psychomotor reason for the delay.A systematically rehabilitated pose is a domicile. We must several dozen kilometres in quite frequent time intervals. Both journeys and visits are generating considerable costs, of which we aren't able alone to carry.Therefore we ask for the financial assistance for the treatment Emilka, the same as healthy children, can fully be pleased with a childhood.Emilcia is under the permanent care of specialists: neurologist, lung specialist from reason of the bronchopulmonary dysplasia, cardiologist, endocrinologist, speech therapist, with psychologist, of the systematic rehabilitation and the hippotherapy from November 2014, Si Help Emilka to become a healthy child!

Zdjęcie opisu zbiórki Dogonić rówieśników
10 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Anna - awatar

Anna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anna - awatar
Anna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij