Zbiórka Stanąć na równe nóżki - Emil - miniaturka zdjęcia

Stanąć na równe nóżki - Emil Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Stanąć na równe nóżki - Emil - zdjęcie główne

Stanąć na równe nóżki - Emil

83 655 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Emilek urodził się 17 listopada 2022r. z wadą wrodzoną prawej nóżki - fibular hemimelia.  To niezwykle rzadka wada a w Polsce rodzi się z nią ok 7 dzieci rocznie. U naszego synka nie wykształciła się kość strzałkowa, kość piszczelowa jest wygięta i krótsza o ok 3 cm od tej w zdrowej nóżce, a stópka ma tylko dwa paluszki i jest nieprawidłowo ustawiona.

Niestety, różnica w długości nóżek do momentu zakończenia fazy wzrostu cały czas będzie się pogłębiać. Emilka czeka kilka bardzo poważnych i bolesnych operacji mających na celu rekonstrukcję stopy i wydłużanie kości piszczelowej.

Lekarze mówią, że Emil będzie chodzić i ma szansę na sprawność, podobnie jak jego rówieśnicy.  Dla nas najważniejsze jest to, by mógł samodzielnie się poruszać, by codzienność nie stanowiła dla niego pasma problemów, bólu i ograniczeń.

Po konsultacjach został nam przedstawiony plan leczenia, gdzie zaznaczono, ze pierwsza operacja powinna odbyć się w wieku 2 lat, a kolejna pół roku później. Na ten moment Emilek jest rehabilitowany dwa razy w tygodniu przez fizjoterapeutę i codziennie przez nas  w domu.

Robimy wszystko, by wypracować wzorce, które pomogą mu stanąć na nóżkach tuż po operacji. Wizja tego, że Emilek będzie samodzielny i sprawny powoduje, że jesteśmy pełni nadziei.

Kosztorys z prywatnej kliniki, który otrzymaliśmy za przeprowadzenie pierwszych dwóch operacji opiewa na kwotę prawie 400.000,00 zł. Niestety jest to kwota ponad nasze możliwości finansowe dlatego zdecydowaliśmy się prosić o pomoc w ratowaniu sprawności naszego synka.

Kwota zbiórki pomniejszona o 100 tysięcy złotych zebrane przez Komitet Społeczny Emilka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Barbara Graca Kuchenka - awatar

  Barbara Graca Kuchenka

  10.01.2024
  10.01.2024

  Kuchenka Barbara Graca

 • Justyna Falc - awatar

  Justyna Falc

  30.11.2023
  30.11.2023

  Wpłata za książkę bajki o Annie i Elsie

 • Mieczysław Cichon - awatar

  Mieczysław Cichon

  19.11.2023
  19.11.2023

  Licytacja cukiernica kryształ od Marii Gałosz.

 • Mieczysław Cichon - awatar

  Mieczysław Cichon

  06.10.2023
  06.10.2023

  Wpłata Mieczyslaw Cichoń Samochodzik

 • Grzegorz Frączek - awatar

  Grzegorz Frączek

  02.10.2023
  02.10.2023

  Kwiat w doniczce

83 655 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2 100

Mati ;) - awatar
Mati ;)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Bogusława Wągiel - awatar
Bogusława Wągiel
20
Ola Szypuła kolczyki - awatar
Ola Szypuła kolczyki
20
Katarzyna Wojewodzic-Kukuła - awatar
Katarzyna Wojewodzic-Kukuła
10
Monia Folga, książeczki „ABC uczę się” - awatar
Monia Folga, książeczki „ABC uczę się”
170
Katarzyna Wojewodzic-Kukuła - awatar
Katarzyna Wojewodzic-Kukuła
25
Magdalena Bacharz książka - awatar
Magdalena Bacharz książka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Graca Kuchenka - awatar
Barbara Graca Kuchenka
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij