Zbiórka 532 GRAM Cud - Pomóżmy Emilce - miniaturka zdjęcia

532 GRAM Cud - Pomóżmy Emilce Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 532 GRAM Cud - Pomóżmy Emilce - zdjęcie główne

532 GRAM Cud - Pomóżmy Emilce

49 454 zł  z 350 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 080 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Wilczynska - awatar

Karolina Wilczynska

Organizator zbiórki

Z całego serca wierze, że razem z Państwa pomocą dam radę podnieść się po koszmarnym ciosie jaki wymierzył mi los.  Każde wsparcie jest kolejnym biciem mojego maleńkiego serduszka.

 Emilka 532 GRAM --  A TO JEST MOJA HISTORIA ...........

Mam na imię Emilka, jestem jedynym dzieckiem moich ukocha

nych rodziców. Urodziłam się w 24-tym tygodniu ciąży ważąc niewiele ponad 500 GRAM z wieloma niewykształtowanymi organami.  Byłam tak maleńka, że każdy niewłaściwy ruch mógł mnie niezwykle skrzywdzić, zadać potworny ból.

Lekarze nie dawali mi prawie żadnych szans, robili jednak wszystko co w ich mocy, aby mnie uratować.

Od tych pierwszych chwil mam ogromną chęć życia, walczę o każdą sekundę, bo wiem jak bardzo kochają mnie moi rodzice i marze cieszyć się życiem razem z nimi.

Przeszłam już naprawdę, wiele m.in. wstrząs septyczny spowodowany pęknięciem jelit oraz kilka operacji układu pokarmowego.  Miałam ciągły dopłwy morfiny i antybiotyków, by dać radę to przetrwać.  

Moje jelitka były cieniutkie jak niteczki. 

Aby mieć dostęp do jelit, lekarze nawet nie zaszyli całkowicie mojego brzuszka. Czeka mnie jeszcze bardzo długa walka i wiele operacji.


Lekarze nie mogą uwierzyć jak bardzo jestem silna i jak bardzo walczę o życie. Mówią na mnie CUD KRUSZYNKA.  Rozwijam się prawidłowo i jestem bardzo radosną dziewczynką nawet w najgorszych cierpieniach potrafię się uśmiechnąć, i okazać radość życia. 

Po ostatniej operacji dostała się infekcja, moje życie było zagrożone, mój stan był krytyczny i po raz koleiny przeszłam przez ogromne cierpienie. 

Moje jelitka dalej same nie funkcjonują, są o 11 cm krótsze.  Jestem 12 godzin dziennie podłączona pod kroplówkę oraz co 3 godziny mam podawane lekki.

Samodzielnie nie jestem w stanie spożywać określonej dawki jedzenia, więc jestem dokarmiana przez rurkę w brzuszku.  Termin na kolejną bardzo ważną operacje zależy od mojego organizmu oraz funkcji jelitek.

Moi kochani rodzice nigdy nikogo nie prosili o pomoc, ciężko pracowali, byli silni i pozytywni oraz zawsze pomagali innym.  Dziś są w niezwykle trudnej sytuacji finansowej i każda darowizna od Państwa, będzie ogromnym wsparciem dla mnie.

By móc się mną opiekować, leczyć oraz dalej walczyć o moje życie, potrzebne są pieniązki.  Bez Państwa pomocy nie mam szans na dalsze życie.

Z całego mojego maleńkiego serduszka do końca życia będę Państwu bardzo wdzięczna za każde wsparcie.  A jak dorosnę to napewno się spotamy. Takie mam ogromne marzenie. 

Emilka - CUD KRUSZYNKA

Rodzice Emilki 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Wilczynska - awatar

  Karolina Wilczynska

  05.08.2023
  05.08.2023

  Mój filmik parę minut po moim narodzeniu. Piękne wspomniana, pełne radości, szczęścia, bólu oraz walki o każdą sekundę mojego życia. Bez Państwa pomocy, wsparcia oraz cudownych serc nie miałabym szans na codzienną walkę i dalsze życie. Z całego serca do końca życia będę Państwu bardzo wdzięczna, każdy z Państwa jest cząsteczką w moim serduszku. Serdecznie pozdrawiam, Emilka – Cud Kruszynka 💖

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.2023
  25.07.2023

  Powodzenia <3

 • Rafał - awatar

  Rafał

  06.07.2023
  06.07.2023

  To jest szok, że w tym dzikim kraju nie ma wsparcia dla tak trudnych i walczących o czas dzieci. Tu rodzice nawet przez sekundę nie powinni się martwić czy będą środki na leczenie dziecka tylko skupić na wspieraniu siebie nawzajem i tego maluszka.

 • Karolina Kaczmarek - awatar

  Karolina Kaczmarek

  19.06.2023
  19.06.2023

  Zdrówka <3

 • Bogdan Drabarek - awatar

  Bogdan Drabarek

  24.05.2023
  24.05.2023

  Wiem, że życia się nie kupi, ale warto próbować je ratować.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.01.2023
  05.01.2023

  Dużo zdrówka ❤️

49 454 zł  z 350 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 080 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Wilczynska - awatar

Karolina Wilczynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 080

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
20
Adrianna - awatar
Adrianna
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Witold Jaworski - awatar
Witold Jaworski
50
Małgosia - awatar
Małgosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij