Zbiórka Uwięziona we własnym ciele SMA - miniaturka zdjęcia

Uwięziona we własnym ciele SMA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uwięziona we własnym ciele SMA - zdjęcie główne

Uwięziona we własnym ciele SMA

3 338 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 168 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Paweł - awatar

Sylwia Paweł

Organizator zbiórki

JESTEM UWIĘZIONA WE WŁASNYM CIELE I MALUTKIM MIESZKANIU które odbiera mi wiele możliwości.

Emilka jest dzieckiem leżącym, posadzona z naszą pomocą porusza się na wózku inwalidzkim tylko jest problem, ponieważ nasze mieszkanie odbiera jej możliwość swobodnego poruszania się na wózku a jest to dla niej jedna z formy rehabilitacji. Nie możemy pozwolić żeby przez małe mieszkanie w bloku bez windy nasza córeczka z dnia na dzień zanikała… 

To bardzo boli, że człowiek niema możliwości dostać kredytu do brakującej kwoty tylko musi prosić o pomoc! 

Bardzo was prosimy a wręcz błagamy o pomoc w uzbieraniu brakującej nam kwoty do małego domku, mieszkania z ogródkiem gdzie Emilia będzie mogła spędzać czas to jest jej marzenie. Będziemy mogli zrobić jej pokój do rehabilitacji. Będzie wiele możliwości żeby dać nadzieje na lepsza przyszłość naszej córeczki. Łzy nam lecą z oczu z bezradności. Liczymy na waszą pomoc.

O Emilce: 
Witam was serdecznie jestem Emilka i zwracam się do Państwa z ogromną prośbą i błaganiem o pomoc w spełnieniu moich marzeń i dołożenia swojej cegiełki do mojego godnego życia…. Jestem uwięziona we własnym ciele choruje na SMA rdzeniowy zanik mięśni to choroba która już wiele zniszczyła moich mięśni, zanikają. Nie chodzę jestem leżąca nawet w nocy rodzice muszą przewracać mnie na drugi bok, gdy chce pic również muszę liczyć na najbliższych, nie potrafię podnieść głowy do góry leżąc. Nie  chce zaniknąć, chce mieć przestrzeń na więcej możliwości. Mieszkam malutkim mieszkaniu gdzie nawet niemam możliwości żeby swobodnie poruszać się w nim na wózku, mieszkanko ma 35m2 jest jeden pokoik w którym  śpię z rodzicami oraz mała kuchnia z aneksem. Mieszkanie jest własnościowe także mamy większość kwoty do nowego domu gdy je sprzedamy. Rodzice starali się o kredyt nawet na 30 lat ale przy taty marnych zarobkach niema szans to przykre ze jest tak mało możliwości dla ludzi którzy naprawdę są w potrzebie! Nie stać nas żeby cokolwiek odłożyć, codzienne życie jest bardzo drogie.  Tak bardzo byśmy chcieli zapewnić Emilce godne życie, marzy o większej przestrzeni, o małym parterowym domku gdzie znajdzie się pokój do rehabilitacji a dom będzie dostosowany do potrzeb Emilki, mały ogródek gdzie będzie miała możliwość pojeździć na wózku elektrycznym i w swobodzie oddychać świeżym powietrzem kiedy tylko chce.Teraz nie mamy takiej możliwość. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wpłaty na zbiórkę, nie prosimy o pełną kwotę bo koszt takiego segmentu to ok 600tysiecy do wejścia. Ceny nieruchomości poszły w górę my dokładamy pieniążki z mieszkania które sprzedamy. To aż albo tylko 250 tysięcy o które was prosimy a dla nas możliwość zapewnienia godnego życia naszemu dziecku. Oddalibyśmy wszystko, moglibyśmy mieszkać w dużo gorszych warunkach ale żeby tylko nasza córeczka chodziła…. Dlatego chociaż to chcemy jej zapewnić . Mój kręgosłup już się sypie, miałam trzy razy zwichnięte kolano gdzie nie byłam w stanie wstawać z bólu z łóżka. Tata Emilki musiał brać wolne żeby pomoc mi w tych chwilach. Gdy będziemy mieszkać na parterze również ja mama Emilki będę mogła dłużej w mojej kondycji opiekować się nasza córeczka. 

Jeśli ktoś z Państwa nie chce pomóc proszę powstrzymać się od nie miłych komentarzy, nikogo do wpłat nie zmuszany zbiórka jest dobrowolna.

Ta zbiórka jest na domek, tamta zbiórka jest od 6 lat gdzie pieniążki wydawane są na bieżąco dzięki temu Emilka od lat ma zapewnione wszystko. 


Dziękujemy za każdą złotówkę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • R4F4Ł - awatar

    R4F4Ł

    24.03.2022
    24.03.2022

    ♥️

3 338 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 168 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Paweł - awatar

Sylwia Paweł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 168

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomek Pilas - awatar
Tomek Pilas
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Grześ - awatar
Grześ
50
Kamila Nowak - awatar
Kamila Nowak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij