Zbiórka Pomóż ratować życie małej Emi - miniaturka zdjęcia

Pomóż ratować życie małej Emi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż ratować życie małej Emi - zdjęcie główne

Pomóż ratować życie małej Emi

2 379 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Najpierw był głód, pragnienie i strach. Czyli to co towarzyszy wielu bezdomnym psom w Polsce...

Później huk i ból. Ogromny ból.

Ból, który mi i Tobie byłoby bardzo ciężko znieść.. A my wiemy, że dostalibyśmy pomoc i rozumiemy, że ból nie trwałby wiecznie.


Emi tego nie wiedziała. Ona tylko czuła.

Cudem uniknęła śmierci pod kołami samochodu i cudem doczekała się pomocy, bo wiele bezdomnych zwierząt niestety nie ma tego szczęścia :(

Malutka trafiła pod naszą opiekę po wypadku. Maleńkie 5 kilogramowe trzęsące się z bólu i strachu ciałko. Pogruchotana miednica, zwichnięte biodro...


Emi spędziła ostatnie 10 dni w szpitalu, gdzie dochodziła do siebie i fizycznie i psychicznie. Przeszła ortopedyczny zabieg usunięcia główki i szyjki kości udowej. Przed nią jeszcze rehabilitacja, szczepienia, sterylizacja ale wiemy już że będzie dobrze. Odzyska i sprawność i zdrowie.

Emi też to chyba wie, bo z coraz większą ufnością reaguje na ludzi. Potrafi wtulić się i przymykać oczy, kiedy się ją głaszcze. Nieśmiało merda też ogonkiem.


Niestety koszty uratowania życia Emi sięgną, szacunkowo, około trzech tysięcy złotych.

Czy pomożecie nam odwrócić zły los i podarować jej wspaniałe życie?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    28.11.2019
    28.11.2019

    Dajcie znać na facebooku jak tam Emi

2 379 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 85

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Emilia Pękalska - awatar
Emilia Pękalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Olena - awatar
Olena
20
Od mimi i rysia - awatar
Od mimi i rysia
20
Kasia Dolata - awatar
Kasia Dolata
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij