Budujemy łódź w Leoncinie

3 191 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy Stowarzyszeniem ENJOY LEONCIN - ludźmi, którzy pracują i działają na rzecz ludności lokalnej na terenie gminy Leoncin. Chcemy wypromować turystycznie nasz region i zamarzyła się nam łódź. 

Rok temu udało się nam zorganizować wydarzenie, które ożywiło brzegi Wisły i zintegrowało społeczność czterech gmin: Brochowa, Czerwińska nad Wisłą, Leoncina i Zakroczymia. Tak narodziła się Kampinoska Kraina Wisły!

Zbieramy na 11 metrową jednostkę pływającą typu BAT (tradycyjne szkutnictwo drewniane), która może pomieścić do 12 osób.

Łódź będzie bazą do stworzenia produktu turystycznego związanego z Wisłą (przeprawy przez Wisłę oraz krótkie wycieczki rzeką dla małych grup zorganizowanych), a co za tym idzie przyczyni się do:
- połączenia dwóch brzegów, ożywienia rzeki,

- integracji społeczności lokalnej (również przybliżenie rodzin, znajomych oddalonych od siebie poprzez rzekę),

- zwiększenia dostępności komunikacyjnej terenów położonych po obu stronach rzeki,

- zwiększenia zainteresowania Wisłą na tym obszarze,

- promocji regionu,

- zintensyfikowania potrzeby utworzenia promu oferującego regularną przeprawę również dla osób indywidualnych.

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczymy na budowę łodzi, zwodowanie jej i utrzymanie przez najbliższy sezon. Naszych drogich Darczyńców zapraszamy na przejażdżki i wydarzenia z udziałem naszej łodzi. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Enjoy Leoncin - awatar

  Enjoy Leoncin

  23.01.2020
  23.01.2020

  Zakończyliśmy rok finansowy i chcemy przedstawić wam w jaki sposób rozdysponowaliśmy pieniądze zebrane w tej zbiórce. Ponieważ środki posłużyły nam do zebrania wkładu własnego sfinansowaliśmy następujące pozycje z kosztorysu projektu:
  2 tys. - praca sterników podczas rejsów
  140 zł - rejestracja łodzi
  150 zł - flagi do łodzi
  150 zł - wózek do silnika
  660 zł - noclegi dla szkutnika podczas warsztatów
  91 zł - dodatkowe akcesoria do żagla
  Pełne sprawozdanie będzie dostępne na stronie www.enjoyleoncin.pl po zebraniu walnym Członków Stowarzyszenia. Jeszcze raz dziękujemy za okazaną pomoc i zapraszamy do śledzenia naszej strony www.enjoyleoncin.pl, https://www.facebook.com/enjoyleoncinnadwislanin/, https://www.facebook.com/EnjoyLeoncin/.

  Zdjęcie aktualizacji 43 264

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  15.07.2019
  15.07.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Iza i Slawek Kazan - awatar

  Iza i Slawek Kazan

  19.07.2018
  19.07.2018

  Życzymy powodzenia w budowie, many nadzieje ze jednego dnia skorzystamy z przejażdżki po Wiśle. Pozdrowienia z Australii

3 191 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 28

Edyta Bonisławska - awatar
Edyta Bonisławska
80
Marzenna Boczek - awatar
Marzenna Boczek
200
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Dorota Kaleta - awatar
Dorota Kaleta
50
Ksawerów Stary - awatar
Ksawerów Stary
20
Edyta Bonisławska - awatar
Edyta Bonisławska
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anna - awatar
Anna
50
Iza i Slawek Kazan - awatar
Iza i Slawek Kazan
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij