Zbiórka Walka o życie - zdjęcie główne

Walka o życie

11 558 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 187 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Strońska - awatar

Daria Strońska

Organizator zbiórki

Zdzisław jest przyjacielem naszej rodziny ma dopiero 42 lata kochającą żonę i córeczkę. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u niego złośliwy nowotwór żołądka z przerzutami na wlot do klatki piersiowej i węzły pachowe obustronnie. Guz nie operacyjny. Od tego dnia rozpoczyna się długotrwały proces walki o zdrowie  i życie.

Po dotychczasowych konsultacjach lekarze proponują leczenie paliatywne.  .Kontynuacja leczenia jest dla niego jedyną szansą na lepsze życie.Niestety koszty leczenia są bardzo wysokie i przekraczają możliwośći rodziny.

Dlatego Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc.Każda złotówka ma ogromne znaczenie i za każdą złotówkę będziemy bardzo wdzięczni.

Jeśli w życiu wszystko wraca, i jeśli dobro wraca, to wiem że Zdzisiu nie zostanie w tej walce  sam.                                                         Jak możesz pomóc?
1) Kliknij przycisk "Wpłać teraz" i przekaż dowolny datek na pomoc Zdzisiowi
2) Udostępnij tę zbiórkę rodzinie, przyjaciołom, rodzinie na swoich mediach społecznościowych, za pomocą maila czy SMSa - im więcej osób dowie się o akcji, tym większa szansa na jej powodzenie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Daria Strońska - awatar

  Daria Strońska

  16.12.2018
  16.12.2018

  Dzisiaj dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Zdzisław przegrał walke z rakiem. Dzielnie walczył do samego końca, udowodnił, jak wiele drzemało w nim odwagi... Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. Pieniazki ze zbiórki zostaną przeznaczone na koszty pogrzebowe i postawienie pomnika.

Komentarze


 • Patryk - awatar

  Patryk

  13.12.2018
  13.12.2018

  Powrotu do zdrowia oraz wszystkiego dobrego na święta 🎄 życzy kibic lechi 👊

 • Duzo sil do walki bedzie dobrze - awatar

  Duzo sil do walki bedzie dobrze

  11.12.2018
  11.12.2018

  Duzo sil do walki .bedzie dobrze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.2018
  06.12.2018

  ...zwycięstwo czeka nas!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2018
  05.12.2018

  Trzyma kciuki zaWas

 • KordesLG - awatar

  KordesLG

  04.12.2018
  04.12.2018

  Cała LECHIA zawsze razem !

11 558 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 187 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Strońska - awatar

Daria Strońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 187

Wojciech Kamiński - awatar
Wojciech Kamiński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa R - awatar
Ewa R
20
Artur Przewoski - awatar
Artur Przewoski
70
Patryk - awatar
Patryk
20
Hugo - awatar
Hugo
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał W - awatar
Michał W
50
ella - awatar
ella
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij