Zbiórka Respirator w walce z SMA - miniaturka zdjęcia

Respirator w walce z SMA

Respirator w walce z SMA

28 085 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 616 osób
Wpłać teraz
 
Inna Zabarna - awatar

Inna Zabarna

Organizator zbiórki

Arianna nasza córka  zmaga się z bardzo podstępną i śmiertelną chorobą SMA typ 1 🙁 urodziła się 13.04.2019 roku na Ukrainie. Pierwsze dni po porodzie były cudownym czasem, jednak bardzo niepokoił fakt, że Arianna nie podnosi lewej rączki 🙁

Lekarze, po zgłoszeniu obaw, postanowili od razu przeprowadzić u Arianny badania genetyczne. Niestety w wieku trzech miesięcy Arianna została zdiagnozowana, jest śmiertelnie chora, SMA TYP 1. Najgorszy i dodatkowo o najcięższym przebiegu, gdyż daje objawy już u tak małych dzieci.

Nie zważając na nic i wiedząc, ze dzieci tak chore jak Arianna nie mają szans na leczenie na Ukrainie postanowiliśmy rzucić wszystko i udać się w podróż do Polski, ponieważ tu mógliśmy się starać o terapię Spinrazą dla Arianny. Starszy syn został pod opieką babci na Ukrainie. Do Polski przyjechaliśmy w połowie grudnia, i już po kilkunastu dniach Arianna zachorowała na ciężkie zapalenie płuc. Jej stan lekarza określali jako krytyczny.

Na szczęście Arianna okazała się silną wojowniczką, przetrwała zapalenie płuc, jednakże od tego czasu, musi korzystać z respiratora. Arianna na szczęście została zakwalifikowana do leczenia Spinrazą. Zostały jej podane już 6 dawek. Niestety pojawił sie bardzo niezaplanowany wydatek. To właśnie ten respirator, tak bardzo Ariannie potrzebny.  Arianny nieodłączny "przyjaciel", dzieki ktoremu może oddychać.

Koszt zakupu nowego respiratora to 25.000 tyś zlotych. Sami nie jesteśmy w stanie pokryć takich kosztów. Bardzo prosimy w imieniu naszym i Arianny o wsparcie. Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy.

Arianna z Rodzicami

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Andżelika Broda - awatar

  Andżelika Broda

  24.01.21
  24.01.21

  Zdrówka aniołku

 • Notatki z biologii - awatar

  Notatki z biologii

  23.01.21
  23.01.21

  Notatki z biologii

 • Magdalena Waszkis - awatar

  Magdalena Waszkis

  23.01.21
  23.01.21

  Notatki z biologii

 • Notatki:) - awatar

  Notatki:)

  23.01.21
  23.01.21

  Monika Sałajczyk wpłata

 • Justyna Ochman-Kuźmicz - awatar

  Justyna Ochman-Kuźmicz

  23.01.21
  23.01.21

  Notatki biologia

28 085 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 616 osób
Wpłać teraz
 
Inna Zabarna - awatar

Inna Zabarna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 616

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Halina Dunal taca II - awatar
Halina Dunal taca II
370
Krzysztof Kaczor - awatar
Krzysztof Kaczor
65
Andżelika Broda - awatar
Andżelika Broda
30
Sonia Raczyńska - awatar
Sonia Raczyńska
35
Ola Mikołajczyk - awatar
Ola Mikołajczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Notatki z biologii - awatar
Notatki z biologii
50
Kasia Batrys, P.Rosiak i kupa śmiechu. - awatar
Kasia Batrys, P.Rosiak i kupa śmiechu.
5
Paulina Uziel - awatar
Paulina Uziel
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij