
Dzień dobry !!! W ramach pomocy dla Piotra, któremu spłonął dom postanowiłem jako znajomy otworzyć zbiórkę pieniędzy aby pomóc mu przerwać zimę ... Najbliższa rodzina w pełni się na to zgadza natomiast sam Piotr, który jest nie bywale samodzielny tuż obok domu buduje z desek oraz kołków szałas w którym planuje spędzić zimę i jak twierdzi to mu wystarczy. Proszę pomóżcie aby chociaż kupić jakiś camping lub coś co w 100 % pozwoli temu człowiekowi przetrwać. Nie wyobrażam sobie aby przy temperaturze minusowej dał sobie tam radę. Liczę na was ludzie !!!
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!