Zbiórka Badanie EPS serca - zdjęcie główne

Badanie EPS serca

0 zł  z 7 240 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Данель Дарюшевіч - awatar

Данель Дарюшевіч

Organizator zbiórki

Dzień dobry!

Jestem osobnikiem, który boryka się z problemami zdrowotnymi.
Na chwilę obecną zdiagnozowano u mnie m.in.:
- zespół chorego węzła zatokowego (SSS) z napadami MAS
- zespół tachy-brady
- nawrotny częstoskurcz przedsionkowo-komorowy (AVNRT)
- nadkomorowe zaburzenia rytmu serca
- napadowe bradykardie
- zespół wazo-wagalny

Z tego powodu mam wszczepiony jednojamowy (przedsionkowy) stymulator serca (rozrusznik) i jestem po badaniu elektrofizjologicznym serca (EPS) zakończonym ablacją.

Niestety, nie jest to wszystko, co mnie męczy.

Borykam się także z napadowymi blokami serca (głównie przedsionkowo-komorowe) i skurczami dodatkowymi.

Jakiś czas temu wspomogliście mnie w zakupie domowego EKG (https://zrzutka.pl/r58f25) co pomogło złapać kilka ciekawych rzeczy, takich jak skurcze dodatkowe (ekstrasystolie), bloki przewodnictwa w węźle przedsionkowo-komorowym, czy braki fizjologicznego przyspieszenia rytmu serca w odpowiedzi na wysiłek.

W związku z powyższym (bloki i ekstrasystolie) muszę poddać się ponownemu badaniu elektrofizjologicznemu serca (EPS), koszt takiego badania (jeżeli nie wymaga ablacji) to ok. 7000 zł (jeżeli będzie potrzebna ablacja, to koszt rośnie o 16000 zł).

W związku z epizodami braku przyspieszania serca podczas wysiłku, muszę zrobić przynajmniej dwa badania wysiłkowe/wydolnościowe EKG (epizod musi się złapać przynajmniej dwa razy), koszt jednego badania to ok. 120 zł

Niestety, koszty przekraczają moje możliwości finansowe. Drogą przez NFZ, przy dobrych wiatrach, byłoby to pod koniec 2019 lub w 2020 roku, a mam dwie pociechy, którym przyda się "sprawny" tata w domu, a nie na szpitalnych wojażach.

Jest mi niezręcznie, ale nie mam wyjścia, więc wracam się z prośbą o pomoc do Was moi mili. :)
---

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Данель Дарюшевіч - awatar

    Данель Дарюшевіч

    27.08.2018
    27.08.2018

    Próbuję się jakoś pobierać, dojść do siebie. 28 kwietnia źle się poczułem - elektrolity - pomyślałem. Udałem się do szpitala, sądziłem, że na kilka godzin, a jednak zostałem na dłużej. Wstępna diagnoza nie była pocieszająca - ZMS (zapalenie mięśnia sercowego) - zostałem, niech zbadają, niech wykluczą. W czasie pobytu straciłem przytomność, okazało się, że mój obecny stymulator nie daje rady, do tego wyglądało, że coś się dzieje z przewodzeniem przedsionkowo-komorowym. 2.05 szpital stwierdza, że mnie nie ogarnie i "sprzedaje" mnie szpitalowi specjalistycznemu z elektrokardiologią. Kilkukrotne echo, RTG, tomografia, szukają przyczyn, chcą wykluczyć sarkoidozę (i wykluczają, ale przy okazji znajdują kilka zmian ogniskowych w polach podopłucnowych, także - jakby mi mało było - jeszcze pulmonolog do tego wszystkiego). Ostatecznie zostaję zakwalifikowany do wymiany stymulatora na dwujamowy. 9.05 - stół, doszczepienie elektrody, wymiana stymulatora. Nowy sprzęt, nowe oprorgramowanie, Danyeru

0 zł  z 7 240 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Данель Дарюшевіч - awatar

Данель Дарюшевіч

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij