Zbiórka Ericsson kręci dla dzieci 2019 - miniaturka zdjęcia

Ericsson kręci dla dzieci 2019 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ericsson kręci dla dzieci 2019 - zdjęcie główne

Ericsson kręci dla dzieci 2019

6 437 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Chornikowski - awatar

Lukasz Chornikowski

Organizator zbiórki

English version below.

W ramach stałej już współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie, Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi zbieramy pieniądze na zakup sprzętu dla najmłodszych pacjentów.


Rowerzyści z Ericsson Polska wspierają tę zbiórkę przeprowadzając rajd rowerowy z Krakowa do Łodzi. Ponad 30 uczestników 14 września pokona dystans 250 km.


Prosimy o pomoc w tym szczytnym celu.

=======================================

English version:

As part of permanent cooperation with University Children’s Hospital of Cracow, Children's Memorial Health Institute in Warsaw and Mother of Poland Health Center in Łódź we are collecting funds for specialist for the young patients. 


Cyclists from Ericsson Poland support the fundraising by executing bike ride from Cracow to Lodz. On 14th of September over 30 participants will overcome the distance of 250km.


If you see this website in Polish you can get some guidance on how to navigate at: http://epc.5v.pl/charity

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.09.2019
    13.09.2019

    :)

6 437 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lukasz Chornikowski - awatar

Lukasz Chornikowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Emilia - awatar
Emilia
290
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Daniel Grot - awatar
Daniel Grot
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Malwina Piechota - awatar
Malwina Piechota
300
Malgorzata Czechura - awatar
Malgorzata Czechura
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
105
Tomasz Kubiak - awatar
Tomasz Kubiak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij