Zbiórka Ericsson kręci dla dzieci 2018 - miniaturka zdjęcia

Ericsson kręci dla dzieci 2018 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ericsson kręci dla dzieci 2018 - zdjęcie główne

Ericsson kręci dla dzieci 2018

4 638 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Gawrysiak - awatar

Mariusz Gawrysiak

Organizator zbiórki

English version below.

W ramach stałej już współpracy z trzema szpitalami (Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie, Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi) zbieramy pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla najmłodszych pacjentów.

* Dla Łodzi - pulsoksymetr i sprzęt do pomiaru INR (krzepliwości krwi) dla dzieci z wadami serca

* Dla Krakowa – termometry bezdotykowe oraz pompy strzykawkowe i infuzyjne

* Dla Warszawy - materace do potrzeb terapii zajęciowej i adaptacji funkcjonalnej


Prosimy o pomoc w tym szczytnym celu.


Rowerzyści z Ericsson Polska wspierają tę zbiórkę przeprowadzając rajd rowerowy z Krakowa do Łodzi. Ponad 40 uczestników 8 września pokona dystans 250 km.

=======================================

English version:

As part of permanent cooperation with 3 hospitals (University Children’s Hospital of Cracow, Children's Memorial Health Institute in Warsaw and Mother of Poland Health Center in Łódź) we are collecting funds for specialist equipment for the youngest of patients. 

* For Łódź - pulse oximeter and INR measurement equipment (blood clotting) for children with heart defects

* For Kraków –  non-contact thermometers, and also for syringe and infusion pumps

* For Warszawa - mattresses for the needs of occupational therapy and functional adaptation


Cyclists from Ericsson Poland support the fundraising by executing bike ride from Cracow to Lodz. On 8th of September over 40 participants will overcome the distance of 250km.

See how to navigate via this Polish website here: http://epc2017.5v.pl/charity.html


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 638 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Gawrysiak - awatar

Mariusz Gawrysiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Tomek T - awatar
Tomek T
260
Tomasz Kubiak - awatar
Tomasz Kubiak
400
Ewa Mirkowska - awatar
Ewa Mirkowska
50
Alex i 5 opasek odblask - awatar
Alex i 5 opasek odblask
50
Miś z masy solnej - awatar
Miś z masy solnej
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
270
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Duraj - awatar
Jolanta Duraj
265
Piotr Nowak - awatar
Piotr Nowak
60
PiWi - awatar
PiWi
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij