Zbiórka Dla Rodziny Piskiego BOHATERA - miniaturka zdjęcia

Dla Rodziny Piskiego BOHATERA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla Rodziny Piskiego BOHATERA - zdjęcie główne

Dla Rodziny Piskiego BOHATERA

6 395 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Kapelańska - awatar

Dominika Kapelańska

Organizator zbiórki

Ernest, 14- letni chłopiec z Pisza utonął w rzece Pisie, który uratował jedną z osób. O Bohaterskim czynie chłopca wiadomo już wszędzie, a teraz chcemy zorganizować internetową zbiórkę. Pieniądze trafią do rodziny chłopca. Do tragedii doszło na rzece Pisie w miejscowości Pisz dnia 10.08.2021r. Łódź żaglowa zahaczyła masztem o linię energetyczną. Łodzią płyneło 6 osób, turyści z Krakowa i okolic. Dwie z nich wpadło do wody . Na pomoc bez wahania ruszył on- 14 -letni BOHATER, który znajdowałsię niedaleko miejsca zdarzenia. Uratował jedną z osób. Niestety chłopiec, który ocalił życie jednej z osób sam zginął.

Był to chłopiec, który nie raz niósł pomoc innym, miał marzenia, plany... Uwielbiał grać w piłkę nożną, był kapitanem drużyny " Mazur Pisz". 

Cytuję słowa kolegi z drużyny Pana Radomiła Rajsa: " Mały hiszpańskonożny urwipołciu, naprawdę wiedz, że zapamiętam Cię jako kapitana, który zachowuje się jak na wielką osobę przystało. Jest mi niezwykle przykro i właśnie ryczę i się uśmiecham myśląc, że tak niedawno wybrałem Cię do składu w weekendowej gierce czy też, puszczałem kar po treningu. Erni, wiedz, że honoru drużyny i wyniku, będziemy bronić z zaangażowaniem jak Twoje i jak Ty- do samego końca . Mimo, że teraz nie możemy się pozbierać to wiedz, że przekujemy to w motywację!  Twój starszy kumpel bramkarz..."

Tak jak Państwo , widzicie był to chłopiec o wielkim sercu. Chociaż nie zwrócimy mu tym życia to pomóżmy jego rodzinie aby postawili mu godny pomnik za jego bohaterski czyn. Wierzę, że uda nam się to osiągnąć. 

Chcemy również jeśli zostanie na to pieniążków postawić mu tabliczkę upamiętniająca w miejscu zdarzenia. 

Autor zdjęcia: Tygodnik piski.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jerzy Kucharczyk - awatar

  Jerzy Kucharczyk

  18.08.2021
  18.08.2021

  ,,Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich'' J 15,13

 • Patrycja Truszkowska - awatar

  Patrycja Truszkowska

  16.08.2021
  16.08.2021

  😔😌😌😔

 • Z.A. - awatar

  Z.A.

  13.08.2021
  13.08.2021

  Spoczywaj w pokoju.

 • Małgorzata Niebrzydowska - awatar

  Małgorzata Niebrzydowska

  11.08.2021
  11.08.2021

  💔🖤

 • KOLNO WSPIERA ZBIÓRKĘ DLA PISKIEGO BOCHATERA - awatar

  KOLNO WSPIERA ZBIÓRKĘ DLA PISKIEGO BOCHATERA

  11.08.2021
  11.08.2021

  Spoczywaj w spokoju MLODY BOCHATERZE !!;(

6 395 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Kapelańska - awatar

Dominika Kapelańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 162

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Aamm - awatar
Aamm
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jerzy Kucharczyk - awatar
Jerzy Kucharczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
219
Patrycja Truszkowska - awatar
Patrycja Truszkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij