Zbiórka Potrącona kicia walczy o życie - miniaturka zdjęcia

Potrącona kicia walczy o życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Potrącona kicia walczy o życie - zdjęcie główne

Potrącona kicia walczy o życie

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Eryka Monarcha - awatar

Eryka Monarcha

Organizator zbiórki

Potrącona przez samochód kicia straciła pół ogona, pękła jej przepona, serce przemieściło się na prawą stronę a jelita do klatki piersiowej. Z trudnością oddycha, czasami dostaje ataki i dusi się, bardzo pilne wykonanie jest operacji. Zbieram na operację ponieważ sama nie jestem w stanie jej opłacić. Łączny koszt uratowania małej ślicznotki to 1200 zł. Gdy ją znalazłam na ulicy miała 8 tygodni, wysoką gorączkę i brak apetytu, do tej pory koszt leczenia to około 200zł. Bardzo prosze o pomoc w ratowaniu 10tygodniowej Darii.

518027358

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dawid - awatar

  Dawid

  18.10.2018
  18.10.2018

  Fingers crossed!

 • GBL TEAM - awatar

  GBL TEAM

  16.10.2018
  16.10.2018

  Pijemy za zdrowie kotka.

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Eryka Monarcha - awatar

Eryka Monarcha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Jakub - awatar
Jakub
128
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
230
Dorota - awatar
Dorota
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Glut i Kędzior :) - awatar
Glut i Kędzior :)
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Łukasz - awatar
Łukasz
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Malwa - awatar
Malwa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij