Zbiórka Leczenie - Operacja! - zdjęcie główne

Leczenie - Operacja!

10 409 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Eryk Gospodarczyk - awatar

Eryk Gospodarczyk

Organizator zbiórki


Kochani z całego serca zwracam się do Was o pomoc !

Mam na imię Eryk, jestem trzydziestotrzyletnim mężczyzną, posiadam znaczny stopnień niepełnosprawności. Poruszam się na wózku inwalidzkim, ponieważ mam uszkodzony rdzeń kręgowy na odcinku szyjnym C4-C5 i porażenie czterokończynowe.

Uległem wypadkowi w czerwcu 2011 roku i od 10 lat żyje nadzieją.

Obecnie otworzyła się możliwość mojego leczenia, rehabilitacji i poprawy jakości życia,  w Bangkoku „Tajlandia” Unique Access Medical.

Zostałem zakwalifikowany do innowacyjnego leczenia z Unique Access - Stymulacji Zewnątrzoponowej. Operacja polega na chirurgicznym wszczepieniu 16-elektrodowego urządzenia do stymulacji  na odcinkach C rdzenia kręgowego.

To najnowsze rozwiązania w zakresie komórek macierzystych oraz rozbudowany program rehabilitacji. Po operacji przez 35 dni przejdę szeroko zakrojoną rehabilitację ze specjalistami.

Celem szczytnym zbiórki jest zebranie środków finansowych na: leczenie, rehabilitację, opłacenia kosztów przelotu oraz opiekuna, który ze mną pojedzie.

Koszt samej operacji i leczenia to 92 tysiące (USD$), do tego musimy dodać przelot, opłacenie opiekuna, oraz rehabilitację. Koszty wahają się koło 400 000, 00 zł, to są bardzo duże pieniądze i nieosiągalne jak dla mnie samego.

Dlatego proszę Was, ludzi o wielkim sercu o wsparcie.

Dzięki temu, po tej operacji będę mógł samodzielnie funkcjonować i wykonywać czynności, których nie jestem w stanie aktualnie zrobić.

Mam Syna, którego bardzo kocham, chciałbym móc z nim kiedyś zagrać w piłkę, pójść w góry, zdobywać szczyty, wspólnie gotować, jeździć na rowerze i teraz mam ogromne szansę na zrealizowanie swoich marzeń.

Jestem pogodnym, uśmiechniętym, spokojnym, fajnym chłopakiem, który chciałby w miarę możliwości normalnie żyć.

Wierzę, że poprzez Państwa pomoc i zebrane fundusze na leczenie, uda mi się osiągnąć samodzielność. Będę wdzięczny nawet za symboliczne kwoty - każdy grosz się liczy, to tak nie wiele, a może zmienić moje życie!

Będę wdzięczny za każde wsparcie w dążeniu do celu !!

PS. Poniżej są screeny dokumentów potwierdzających kwalifikację do operacji i leczenia, ale również faktura pro forma !


Screen oryginalnego dok. z kwalifikacją !

Screen przetłumaczony na Polski dok. z kwalifikacją !Screen oryginalnej faktury pro forma !


Screen przetłumaczonej na Polski faktury pro forma !

 

PRZEPRASZAM ZA SŁABĄ JAKOŚĆ !!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Eryk Gospodarczyk - awatar

    Eryk Gospodarczyk

    11.08.2019
    11.08.2019

    DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA ZA KAŻDĄ WPŁATĘ !

10 409 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 101 osób
Eryk Gospodarczyk - awatar

Eryk Gospodarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 101

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dar Lok - awatar
Dar Lok
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij