Zbiórka Leczenie - Operacja! - miniaturka zdjęcia

Leczenie - Operacja!

Zbiórka Leczenie - Operacja! - zdjęcie główne

Leczenie - Operacja!

10 380 zł z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać teraz
 
Eryk Gospodarczyk - awatar

Eryk Gospodarczyk

Organizator zbiórki


Kochani z całego serca zwracam się do Was o pomoc !

Mam na imię Eryk, jestem trzydziestojednoletnim mężczyzną, posiadam znaczny stopnień niepełnosprawności. Poruszam się na wózku inwalidzkim, ponieważ mam uszkodzony rdzeń kręgowy na odcinku szyjnym C4-C5 i porażenie czterokończynowe.

Uległem wypadkowi w czerwcu 2011 roku i od 8 lat żyje nadzieją.

Obecnie otworzyła się możliwość mojego leczenia, rehabilitacji i poprawy jakości życia,  w Bangkoku „Tajlandia” Unique Access Medical.

Zostałem zakwalifikowany do innowacyjnego leczenia z Unique Access - Stymulacji Zewnątrzoponowej. Operacja polega na chirurgicznym wszczepieniu 16-elektrodowego urządzenia do stymulacji  na odcinkach C rdzenia kręgowego.

To najnowsze rozwiązania w zakresie komórek macierzystych oraz rozbudowany program rehabilitacji. Po operacji przez 35 dni przejdę szeroko zakrojoną rehabilitację ze specjalistami.

Celem szczytnym zbiórki jest zebranie środków finansowych na: leczenie, rehabilitację, opłacenia kosztów przelotu oraz opiekuna, który ze mną pojedzie.

Koszt samej operacji i leczenia to 92 tysiące (USD$), do tego musimy dodać przelot, opłacenie opiekuna, oraz rehabilitację. Koszty wahają się koło 400 000, 00 zł, to są bardzo duże pieniądze i nieosiągalne jak dla mnie samego.

Dlatego proszę Was, ludzi o wielkim sercu o wsparcie.

Dzięki temu, po tej operacji będę mógł samodzielnie funkcjonować i wykonywać czynności, których nie jestem w stanie aktualnie zrobić.

Mam Syna, którego bardzo kocham, chciałbym móc z nim kiedyś zagrać w piłkę, pójść w góry, zdobywać szczyty, wspólnie gotować, jeździć na rowerze i teraz mam ogromne szansę na zrealizowanie swoich marzeń.

Jestem pogodnym, uśmiechniętym, spokojnym, fajnym chłopakiem, który chciałby w miarę możliwości normalnie żyć.

Wierzę, że poprzez Państwa pomoc i zebrane fundusze na leczenie, uda mi się osiągnąć samodzielność. Będę wdzięczny nawet za symboliczne kwoty - każdy grosz się liczy, to tak nie wiele, a może zmienić moje życie!

Będę wdzięczny za każde wsparcie w dążeniu do celu !!

PS. Poniżej są screeny dokumentów potwierdzających kwalifikację do operacji i leczenia, ale również faktura pro forma !


Screen oryginalnego dok. z kwalifikacją !

Screen przetłumaczony na Polski dok. z kwalifikacją !Screen oryginalnej faktury pro forma !


Screen przetłumaczonej na Polski faktury pro forma !

 

PRZEPRASZAM ZA SŁABĄ JAKOŚĆ !!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Eryk Gospodarczyk - awatar

    Eryk Gospodarczyk

    11.08.19
    11.08.19

    DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA ZA KAŻDĄ WPŁATĘ !

10 380 zł z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać teraz
 
Eryk Gospodarczyk - awatar

Eryk Gospodarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 99

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dar Lok - awatar
Dar Lok
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Kaźmierczak - awatar
Marta Kaźmierczak
50
Marzena - awatar
Marzena
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij