Zbiórka Wydajne urządzenie Grzewcze RD - miniaturka zdjęcia

Wydajne urządzenie Grzewcze RD Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wydajne urządzenie Grzewcze RD - zdjęcie główne

Wydajne urządzenie Grzewcze RD

320 zł  z 57 945 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Wenta - awatar

Jacek Wenta

Organizator zbiórki

ZBIÓRKA pieniędzy, Zaproszenie do wpłaty i udostępniania tej 'zbiórki":

Robimy tu 'zbiórkę" pieniędzy>> na 'nową technologię" grzewczą, typu: 'Free Energy". Technologię Wysokowydajną, która może działać w każdym domu, mieszkaniu, pomieszczeniu czy w całym "gospodarstwie", ..lub gdziekolwiek, gdzie jest potrzebne 'ciepło'.

Tu zbieramy na rozruch technologiczny i na budowę prototypu urządzenia ^grzewczego wykorzystującego "tak zwany" swobodny ^przepływ 'Free.Energy".

Urządzenia, które ma 10'krotnie wyższą wydajność ogrzewania, niż standardowe urządzenia grzewcze, korzystające z takiej samej ilości prądu pobieranego / na godzinę.

Ta technologia, to analogia grzejna do wydajności elektrycznej jednostki 'Keppe Motor". >> This technology is a heating analogy to the electrical efficiency of the 'Keppe Motor' unit. >> http://keppemotor.com , http://link3a. , wg. zasad 'nowej Fizyki">> http://link2a. 

Budowa prototypu wydajnej 'technologii grzejnej" jest to - część przedsięwzięcia o nazwie >> Project - Free E., - 'Star-^Battery", -  '5F19", - poniżej są linki i posty informacyjne, - links and information posts below, >>
https://www.facebook.com/groups/qegen2014/posts/5420139994736721/ ,/ ..,.. ./ >>

>> Jeśli  'ktokolwiek", kto to czyta >> może nas >> wesprzeć! w tej zbiórce pieniędzy: na nową technologię Wysokowydajną, pro-ekologiczną i pro^Teslowską, >> to jestem Wdzięczny i dziękuję za to!

Teraz zbieramy ^tu na rozruch technologiczny, i na prototyp  Wydajnego urządzenia grzewczego. Chcę, żeby ono mogło powstać i działać dla większej liczby osób. Chcę, żeby "weszło" ono do sprzedaży ogólnodostępnej.  

Technologia jest wynaleziona i przetestowana laboratoryjnie, wystarczy ją wprowadzić w Życie komercyjne, żeby móc z niej korzystać na co-dzień.

No i, >> jest to 'krok' do następnej, rozwiniętej! technologii ^energetycznej, i też! terapeutycznej, która jest przewidziana do wykonania w następnej kolejności. I która może! przejść z etapu laboratoryjnego do komercyjnego.

Proszę o takie wsparcie finansowe, jakie jest ono możliwe.

                                Proszę i dziękuję za wsparcie dla tego Projektu.

PROPOZYCJA TECHNOLOGICZNA :

>> Proponuje skonstruowanie i wybudowanie prototypu ^wydajnego urządzenie grzewczego, które zużywa tylko 10% energii elektrycznej mocy nominalnej. A produkuje 10 razy więcej ciepła, niż zużywa prądu, wg "konwencjonalnych" norm zużywania tego prądu na ogrzewanie.  

>> Odpowiednika takiego urządzenia grzewczego, jeszcze nie ma! skonstruowanego w działaniu. Nigdzie jeszcze nie! występuje ono w sprzedaży, na "komercyjnym świecie". W świecie, który znamy, jako "ogólnodostępny rynek urządzeń grzewczych", nie ma takich urządzeń dostępnych.

Ale może być dostępne w Polsce, UE, i wszędzie, gdzie jest potrzebne, jeśli ten Projekt się powiedzie.

WYDAJNOŚĆ :

>> Wydajność tego^ urządzenia jest dużo! wyższa od konwencjonalnych urządzeń grzewczych. I, jest podobna do generacji prądu w 'Keppe Motor" >> http://keppemotor.com/institucional . >> Ekonomia działania tych urządzeń jest 90% wyższa od standardowych norm pobierania prądu. Jest tu niska konsumpcja poboru mocy elektrycznej, na poziomie 10% mocy znamionowej.  >> Nasze ^urządzenie, które proponujemy zrobić >> to jest analogia grzewcza do wydajności elektrycznej 'Wentylatora" z motorem Keppe >> http://link3., wg. zasad 'nowej Fizyki">> http://link2. 

Czy też: do elektro-magnetycznego generatora typu: 'Franklin-Thomas" >> http://www.ftcinnovations.com/, >> https://link2.'Franklin-Thomas"-fb , [ itp. reszta porównań i linków kierunkowych w PS.01. pod spodem tekstu, ********* od słów: "tam 'potrzeba" około 10 %"] 

>> tam, - w generatorach prądu, 'potrzeba" około 10% na "rozruch" urządzenia i utrzymanie prędkości obrotowej-rezonansowej, chociaż tam jest przewidziana generacja prądu elektrycznego, i potrzeba jeszcze jest "wstawienia" dodatkowego inwertera, "konwertera" dla 'prądu na żądanie", żeby to mogło działać w "całości użytkowej" i kierunkowo funkcjonalnej, jako 'całość użyteczna".

https://fringeenergy.com/electromagnetic-relating-to-relationship-of-el 

>> Tutaj, przy wydajnym ^urządzeniu grzewczym, o którym pisze, >>wszystko! jest już 'całością' gotową do użycia, i używania funkcjonalnego. Wystarczy to zrobić. I połączyć w 'całość użyteczną" wymierną , żeby działało, i wykonywało swoją określoną funkcję 'grzewczą" dla każdego, kto potrzebuje taniego i 'czystego"- ekologicznie ogrzewania.

Rezonans >> https://fringeenergy.com/resonance/ 

3'n.zbiórki technologiczne >> https://fb.com/groups/qegen2014/announcements/

********* https://link.Historia i połączenie.

HISTORIA :

Nazywam się Jacek Wenta,

interesuje się systemami obiegu energii w układach pół-otwartych ze sprzężeniem zwrotnym ^wyrównującym, >> zarówno u Człowieka, jako Chiropraktyk Odruchowy, >> Jak i w urządzeniach "mechanicznych" wytwarzających ciepło, gaz i prąd elektryczny. 

>> Zanim jeszcze zająłem się 'Chiroterapią' manualno-powięziową i regeneracją przepływu ^siły Życiowej w organizmie indywidualnego Człowieka, >> wcześniej prowadziłem klika projektów technologicznych, innowacyjnych i pro^ekologicznych z zakresu czystych Źródeł Energii.

Wcześniej, poświęciłem 'sporo czasu" i uwagi zagadnieniom technologiczno-technicznym, które miały szansę wejść na rynek komercyjny, i do obiegu pozyskiwania paliw płynnych i prądu elektrycznego z odnawialnych Źródeł Energii. 

Opracowałem synergiczną technologię uzyskiwania paliwa gazowego z biomasy, Słońca i wody użytkowej. >> Paliwa gazowego wysoko-kalorycznego, którego efektem ubocznym spalania był czysty tlen. Pozyskałem inwestorów i prowadziłem Projekt międzynarodowy. I byłem Prezesem polskiej Spółki z kapitałem Kanadyjskim przez 5 lat.  Tamten projekt zakończył się w 2005 roku. Wtedy, na takie projekty było o wiele za wcześnie.

Teraz! >> rozpoznałem wysoko-sprawną energetycznie technologię, i potrzebuje pieniędzy na uruchomienie prototypu. Prototypu wydajnego ^urządzenia grzewczego, który jest możliwy do wykonania!  >> w 1' etapie tego 'projektu". 

Wiem, że ta technologia działa. Wiem, że jest skuteczna. I wiem, że może się przydać wielu ludziom.

Wiem też, że opłaca się ją zrobić w Polsce i na Świecie, bo oszczędzi to dużo niepotrzebnie palonego węgla i innych nieodnawialnych paliw kopalnych. Spowoduje zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza, wody i ziemi, poprzez mniejszą produkcję CO2, siarki i toksycznych popiołów, i gazów smogowo-cieplarnianych, które powstają podczas spalania "konwencjonalnych" nieodnawialnych "paliw" kopalnianych i smołowatych.

*********

INFORMACJE OGÓLNE poglądowe, linki dodatkowe "porównawcze", PS.01. :

Informacje a propos wydajności urządzeń generujących prąd elektryczny, typu "Keppe Motor", "elektro-magnet motor",..itd. [itp. reszta porównań i linków kierunkowych] >> od słów: "tam 'potrzeba" około 10 %"

>> tam 'potrzeba" około 10% na "rozruch" urządzenia i utrzymanie prędkości obrotowej-rezonansowej, chociaż tam jest przewidziana generacja prądu elektrycznego, i potrzeba jeszcze jest "wstawienia" dodatkowego inwertera, "konwertera" dla 'prądu na żądanie", żeby to mogło działać w "całości użytkowej" i kierunkowo funkcjonalnej.  

>> Tak, jak w innych podobnych generatorach magnetycznych i elektro-magnetycznych o Wyższym ^poziomie sprawności, typu: 'Qmogen", Magnet motor, Kapanadze Gen., Hendershot Gen., "QEG' Tesla Generator, Resonance Motor, Resonance Generator, Rodin Coil., Resonant Nuclear Reaktor, Gravitational Resonant Power, ..czy w podobnych generatorach i technologiach 'free energy" typu: 'BTG", "Noca Technology", 'Bruce DePalma N-Machine.", 'Stanley Meyer Technology.", Yildiz Motor., SEG., InfinitySAV., Tewari RLG.>> https://qegen2014 , system SERPS., Earth Engine >>  https://fb.com/groups/qegen2014/permalink , ...itd./itp., ..innych ^dobrych, i działających. >> 

https://fringeenergy.com/electromagnetic-relating-to-relationship-of-el 

QEG gen. >> http://qegacademy.com/about/free-energy-generator-plans/

SEG gen. >> https://fringeenergy.com/interview-with-inventor-John-Searl

Magnet-motors >> https://yt.com/channel/UC6

Aaron, Eric >> http://emediapress.com/2019/07/19/huge-success-2019

Aaron  >> https://energyscienceconference.com/tag/free-energy/

>> Tutaj, przy wydajnym ^urządzeniu grzewczym, o którym pisze, >>wszystko! jest już całością gotową do użycia, i używania. Wystarczy to zrobić. I połączyć w całość, żeby działało, i wykonywało swoją określoną funkcję 'grzewczą".

*********

WSTĘPNY OPIS. 

Cytat ze wstępnego opisu technologicznego, potwierdzony badaniami w laboratorium konstruktorskim rosyjskiego Inżyniera Denis'a Shepel'a :

>> "Te wydajne systemy grzewcze z oszczędnościami do 90% są całkowicie oddzielną technologią.

Prostym faktem jest, że oficjalnym punktem widzenia jest to, że energia nie znika i jeśli pozwolimy na podgrzanie pewnej ilości energii, to przy braku jakiegokolwiek innego "efektu ogrzewania", cała energia jest wykorzystywana do ogrzewania. 

Jednak "dawni" Konstruktorzy urządzeń grzewczych, według założeń "starej fizyki" policzyli, ile światła daje cewka grzewcza, "wyjęli ją" ze zużytej mocy i zdecydowali, że otrzymali wydajność równą około 85%. Nie wzięli jednak wtedy, pod uwagę wielu innych czynników i efektów energochłonnych, takich jak: opór magnetyczny, pole magnetyczne przewodnika, jego drgania, pole elektryczne, promieniowanie w innych zakresach (z wyjątkiem światła widzialnego i IR), anihilacja elektron-pozyton i absorpcja energii antyfazy podczas asynchronicznych drgań atomowych, i tak dalej. 

Nie wzięli tych czynników pod uwagę, ponieważ nie mieli dostępności do takich informacji. I w rzeczywistości, wydajność w urządzeniach standardowych, produkowanych teraz, jest znacznie mniejsza niż 5%.

Korzystając z komplementarnego i synergicznego podejścia do 'problemu" pozyskiwania ciepła, można zwiększyć wydajność o 10 razy.

To nie jest cud, ale po prostu korekta podstawowych "błędów", które są zakorzenione w edukacji, a przez to w umysłach większości "wcześniejszych konstruktorów", i nie są przez nich "rozumiane" i przyjmowane, jako fakty, bo nie zakładają nowych odkryć fizyki 'zimnego prądu" systemów technologicznych typu: pro^Tesla, i wszystkiego, co jest z tym połączone, i co z tego wynika. art., 'AEther" >> http://www.ascensionnow.co.uk/aether-true-electric-current 

Oznacza to, że dzięki nowym ^nagrzewnicom, wykorzystującym tę samą ilość energii elektrycznej, możliwe jest ogrzewanie 10 razy większe z tego samego zużycia prądu elektrycznego. Np: miasto 100-tysięczne zużywałoby tyle prądu na ogrzewanie, co 10-tysięczne.  Są to niewiarygodne oszczędności. Ale nawet to nie jest limit, to dopiero początek." ..,.. 

..,.. "Jeśli chodzi o koszt urządzenia grzewczego można z pewnością powiedzieć, że koszt będzie nieco wyższy niż w przypadku konwencjonalnego grzejnika. Ale takie urządzenia szybko się zwrócą i zaczną znacznie oszczędzać pieniądze właścicieli na energii elektrycznej. Dokładniejsze koszty produkcji zostaną wyjaśnione później.

..,.. Jeśli chodzi o masową produkcję, "ekonomiści-produkcyjni" udoskonalą proces na innym etapie ilościowo-jakościowym. Oczywiste jest, że nowe grzejniki będą niedrogie!. Nie ma tam super wyrafinowanych technologii ani drogich materiałów.

..,.. Nie ma tam "wielkich" elementów grzejnych. Te ^super wydajne grzejniki można stosować w elektrycznych piecach akumulacyjnych, konwekcyjnych , w kuchenkach ceramicznych, w konwektorach, w farelkach, grzejnikach ceramicznych https://allegro.pl/GrzejnikCeramiczny.typu:Zilan.miniPiecyk.itd., kominkach ceramicznych https://allegro.pl/kominki ceramiczne, w elektry-cznych grillach, kuchenkach ceramicznych, opiekaczach, podgrzewaczach wody, termach przepływowych >> https://allegro.pl, bojlerach do wody, ..,.. wymiennikach Ciepła W.U., różnego rodzaju nagrzewnicach, kotłach elektrycznych, piecykach el., https://allegro.pl/ >> kominkach elektrycznych, pompach ciepła, ..itp.  No i, też! w potężnych urządzeniach, które wytwarzają dużo ciepła, np dla miasta. Tutaj wyniki będą zachwycające."

"koniec cytatu."

>> 'AETHER" >> https://fringeenergy.com/new-release-aether-weirdness-its-about-time-magic-batteries-and-other-observations-by-paul-babcock

*********

PODSUMOWANIE:

>> To, co tutaj opisuję i "staram się" przekazać, najlepiej jak umiem, to jest efekt moich 19 lat 'rozpoznawania i rozróżniania", o co w tym wszystkim chodzi", i czemu 'coś" może działać, lub nie może. ..albo czemu jest możliwe ? I co jest skutecznie działające. I dlaczego może działać.  https://fringeenergy.com/resonance/ 

Zajęło mi  to "trochę czasu", i dość sporo pieniędzy, i uwagi poszło na "koszty konieczne" itd., ale efekt wydaje się być bardzo! blisko. >> I jeśli jest możliwy do sfinansowania, to będzie osiągnięty, sfinalizowany i przekroczony w swojej fazie powstawania. 

Tak, żeby mógł działać skutecznie i zwyczajnie, dla każdego, kto będzie chciał go używać. >> Okoliczności dla wykonania tego urządzenia są sprzyjające.

>> Wykonanie wydajnego ^urządzenia grzewczego, które zużywa max'ymalnie 10% mocy zainstalowanej elektrycznej, jest teraz najbliżej do wykonania, i po 3 miesiącach od czasu 'uzbierania pieniędzy", może to być zrobione i działające. I do sprawdzenia przedstawione. Ma to wszelkie! podstawy matematyczne i prawa fizyczne, żeby realnie mogło działać, w zwyczajnych warunkach atmosfery Ziemi.

Proszę tu o ^wsparcie na ten proces >> wytworzenia prototypu, dla celów komercyjnych i uruchomienia, jego sprzedaży lub do produkcji lokalnej. Potrzebuje pieniędzy na narzędzia, materiały, testy obciążeniowe i wykonanie działającego prototypu. Tak, żeby ta technologia mogła zaistnieć i funkcjonować.

 Bo wiem, że >> jest możliwa do wykonania. Jest ona przetestowana laboratoryjnie i gotowa do 1 etapu komercjalizacji, czyli do zrobienia Prototypu Demonstracyjnego o odpowiedniej mocy znamionowej. Prototypu, który może posłużyć do certyfikacji bezpieczeństwa jego stosowania.

Proszę i dziękuję! za wsparcie dla uruchomienia tej wydajnej technologii pro^ekologicznej, która jest też >> pierwszym etapem dla wdrożenie czystej i ^swobodnej energii elektrycznej.

Innowacje grzewcze przykładowy projekt >> https://fb.com/groups/qegen2014/

*********

*********

2a. ETAP, 'Star BatterY":

Która to z kolei sprawi, że ten 'system ^grzewczy" będzie działał niezależnie od innych, kopalnych źródeł energii. W drugim etapie >> będzie to system niezależny od zewnętrznych źródeł prądu elektrycznego. Takie jest założenie.

Będzie się on 'opierał" o wewnętrzne źródło prądu elektrycznego wytwarzanego przez urządzenie 'Star Battery", czyli tak zwaną >> 'skrzynkę wolnej energii" wykorzystującą różnice potencjałów energo-magnetycznych w magnetosferze grawitacji Ziemi. 

'Star Battery">> pomagam.pl/eteroid-gen1-com

'Star battery" wykorzystuje zjawiska jonosfery, magnetosfery, siłę grawitacji ziemskiej, i korzysta z całej 'długości" fali elektromagnetycznej emitowanej przez Słońce. Fali, która uziemia się i ^odbija od gruntu Ziemi, cały czas tworząc ruch jonowy i przesyłowy. Ten rodzaj baterii, ma swoje analogie w podobnych technologiach na rynku 'badawczo-rozwojowym" na świecie, ale żadne nie są jeszcze skomercjalizowane.  

podobna idea, i założenia działania do tej technologii:  http://zpower.us/ ,  

https://revolution-green.com/zpower-free-energy-solid-state-device  ,

https://revolution-green.com/the-dr-james-b-schwartz-err-challenge  ,    

https://neutrino-energy.com/ ,  

https://www.novasolix.com  ,   ..itp.]

'Star battery-gen." >> kwalifikuje się jako nowoczesny u wydajny 'panel słoneczny", który korzysta z całej długości fali elektromagnetycznej emitowanej przez Słońce. Z rozpiętości Fali, która skierowana jest do magnetosfery Ziemi, i która tu oddziałuje dzięki grawitacji ziemskiej. No i można z niej wychwycić troszkę więcej 'cząstek ruchomych" aniżeli tylko "photonów" światła widzialnego [zjonizowanego widma wibracyjnego] 

>>  Wykorzystana tam jest 'nano-membrana" jonowa, która ma swoje odpowiednie uziemienie i 'rezonans wykonawczy" z małym systemem elektronicznym, który sprawia, że bateria 'się ładuje" konwersowanym prądem elektrycznym gotowym do użycia 'na żądanie". No i nie potrzebuje! do tego "tylko" światła widzialnego. Ładuje się i działa 24h na dobę. 

>> Jednocześnie produkując energię, z naszego Głównego Źródła zasilania, czyli - ze Słońca. >> "Wykorzystując niewidoczną część widma elektromagnetycznego, prąd może być produkowany w każdej porze dnia lub nocy, w każdych warunkach pogodowych, gdziekolwiek na Ziemi." https://facebook.com/groups/qegen2014/Etroid-gen.com/'StarBattery"/'Zpower"

Ale 'Star battery" ..to będzie drugi etap.

Etap2a. >> 'Star Battery">> pomagam.pl/eteroid-gen1-com

*********

PIERWSZY ETAP:

Pierwszym i nieodzownym etapem jest teraz >> zbudowanie Wydajnego Urządzenia Grzewczego, które stanowi element wyjściowy, początkowy i potrzebny. Z wydajnością 10 razy wyższą, niż standardowe grzejniki w sprzedaży ogólnodostępnej. Analogia do wydajności 'Keppe Motoru", jest tu na miejscu, bo ten działa w oparciu o zasady 'nowej fizyki" zimnego prądu i rezonansu magnetycznego >>

https://www.stopradio.org/welcome-stop-radio-network-2/the-keppe-motor/

http://keppemotor.com/institucional/ultimos-desenvolvimentos-keppe-motor

http://www.keppemotor.com/institucional/the-new-physics/?lang=en

Pomaga! mi w tej konstrukcji ^utalentowany Inżynier, tak zwanej 'nowej Fizyki", który stworzył działające! już technologie, komplementarne do założeń mechanicznej fizyki 'zimnego prądu".  Ta współpraca jest bardzo owocna.

*********

cz2. dopis. 

ZESPÓŁ:

Pomaga! mi w tej konstrukcji ^utalentowany Inżynier, tak zwanej 'nowej Fizyki", który stworzył praktyczne i działające! technologie, komplementarne do założeń mechanicznej fizyki 'zimnego prądu".
I, który również robi >> takie technologie 'antygrawitacyjne", nie-tylko dla metalowych obiektów" >>
https://www.youtube.com/watch?v=uVm0wcE1BFU
https://www.youtube.com/watch?v=Bcfg8xRNJxA&feature=youtu.be

To są niektóre przykłady z jego działalności:
Kanał Denisa Shepel'a na YT >> 

https://www.youtube.com/channel/UChf40wwTJr-DHfLrljvciog
http://Левитация.рус  
http://wvvw.levitation.info/

Ta współpraca jest bardzo owocna. Urządzenie 'MWO" też było robione i 'modernizowane" przez Denis'a Shepel'a. Tu jest nowy filmik z urządzeniem 'MWO", na 'tworzonej"- stronie na facebook'u  >>
https://Eteroid-gen.com 
https://www.facebook.com/EteroidGenCom

https://www.facebook.com/watch/?v=439386613454895

I film 'MWO", 'rosyjskiego znajomego", który jest Głównym Inżynierem tego Projektu, Denis'a Shepel'a >>
>> https://www.youtube.com/watch?v=6t6WiATgxWQ

*********

PIENIĄDZE :

Ta współpraca jest owocna. I może być owocna jeszcze bardziej. Brakuje tu, tylko pieniędzy, żeby złożyć wszystko w użyteczną całość. Teoria analityczna jest już zakończona. Badania laboratoryjne wykazały skuteczność technologii. Prototyp wykonawczy demonstracyjny, wymaga już tylko nadania ^szlifu konstrukcyjnegozebrania materiałów i trochę czasu na jego fizyczne wykonanie. 

>> Na jego fizyczne wykonanie w wersji działającej jednostki demonstracyjnej gotowej do sprawdzania jej w różnych warunkach. Potrzebnej też do uzyskania odpowiednich certyfikatów bezpieczeństwa i możliwości ubezpieczenia procesów finansowania czystej produkcji, itd.

Trzeba 'to" złożyć w Całość i przeprowadzić wszystkie potrzebne, i konieczne testy, w różnych okolicznościach działania. I zoptymalizować działanie w różnych opcjach występowania. Trzeba zrobić testy wytrzymałościowe w odmiennych warunkach atmosferycznych, sytuacjach ciśnieniowych, obciążeniowych i przeciążeniowych.

Wymieniliśmy z Denisem setki e-maili z różnymi informacjami, i wygląda na to, że sposób myślenia technologicznego i merytorycznego >> jest do siebie bardzo zbliżony i spójny! A współpraca jest możliwa i przynosi efekty.

PROPOZYCJE :

>> Każdy, kto wpłaci choćby 20 złoty na tę 'składkę" może liczyć na 50 zł rabatu dla moich usług chiropraktycznych, terapii manualnych i powięziowych >> zintegrowanych odruchowo, z użyciem Modułu Regeneracyjnego ^QMR2. Od czasu, kiedy gabinet będzie już odwieszony i działający [pełniejsza ofertę mogę wysłać na e-mail].

https://www.chiroterapia.net     

>> Prowadzona w dużej mierze pod wpływem działalności praktycznej: 'Energetycznej Koncepcji Życia i Człowieka"-> doc. Marka Pilkiewicza ->> http://chiroterapia.net/wp-content/uploads/2013/02/doc.-Marek-J.-Pilkiewicz  

Każdy, kto może wpłacić "minimum" 100 zł, i tak zrobi, może liczyć >> na 10% zniżkę przy zakupie 'Wydajnego Urządzenia Grzewczego", jeśli ono zaistnieje w produkcji i w sprzedaży.

Jeśli to będzie większa kwota, to też! za to dziękuje. Bo, zostanie to prawidłowo wykorzystane.

Inne promocje, jeśli będą organizowane, też będą wysyłane do osób, które wpłaciły pieniądze na tę zbiórkę crowdfunding'ową dla zbudowania prototypu technologicznego i uruchomienia procesu komercjalizacji tego ^urządzenia.

Mój profil: https://www.facebook.com/jacek.wenta  

na mojej grupie jest więcej informacji o energiach odnawialnych i czystych: https://www.facebook.com/groups/qegen2014/

PS. Mogę przesłać więcej informacji na e-mail. W mojej analizie porównawczej, którą prowadzę od dłuższego czasu, to nie! jest zbyt wygórowana kwota za wytworzenie nowej, czystej technologii w ramach projektu pro^ekologicznego, który zmierza w stronę uzyskania i używania Wolnej Energii. 

Drugi etap 'Star battery-gen." będzie kosztował więcej, bo wymaga więcej badań, czasu i pieniędzy. >> Ale pierwszy etap, może bardzo! pomóc 'drugiemu". No i urządzenie >> może powstać szybko i sprawnie, >> jeśli będzie to możliwe.

Dlatego Proszę o Wsparcie! 

I dziękuję! za Wsparcie.

Jestem wdzięczny za każdą wpłatę, i za życzliwość dla tego 'projektu'

https://www.fb.com/jacek.wenta/posts/10211523953173190

Etap1. >> https://fb.com/EteroidGenCom/posts/371940980405103

Etap2a >> https://fb.com/EteroidGenCom/posts/380132979585903

Etap1. >> pomagam.pl/eteroid-gen-com

Etap2. >> pomagam.pl/eteroid-gen1-com

*********

LINKI, naprowadzające.

PS2. LINKI dydaktyczno-poglądowe, "porównawcze": [ciąg dalszy "wątku o wydajności i sprawności energetycznej" >> linki kierunkowe porównawcze-technologicznie zbliżone, jeśli chodzi o zasadę wykorzystania rezonansu grawitacyjnego i 'zimnego prądu" jonowego.]

>> tam "potrzeba" około 10% na "rozruch" urządzenia i utrzymanie prędkości obrotowej-rezonansowej, chociaż tam jest przewidziana generacja prądu elektrycznego, i potrzeba jeszcze jest "wstawienia" dodatkowego inwertera, "konwertera" dla 'prądu na żądanie", żeby to mogło działać w "całości użytkowej" i kierunkowo funkcjonalnej.

Tak, jak podobnych generatorach magnetycznych i elektro-magnetycznych o Wyższym ^poziomie sprawności, typu: 'Qmogen", Magnet motor, Kapanadze Gen., Hendershot Gen., QEG Tesla Generator, Resonance Motor, Resonance Generator, Rodin Coil., Resonant Nuclear Reaktor, Gravitational Resonant Power, ..czy w podobnych generatorach i technologiach 'free energy" typu: 'BTG", "Noca Technology", 'Bruce DePalma N-Machine.", 'John Bedini Gen.", 'Stanley Meyer Technology.", Yildiz Motor., SEG., InfinitySAV., Tewari-RLG., system SERPS., Earth Engine, ...itd./itp., ..innych ^dobrych, i działających. >> https://fringeenergy.com/electromagnetic-relating-to-relationship-of-electric-and-magnetic-fields/ 

QEG gen. >> http://qegacademy.com/about/free-energy-generator-plans/

'QEG" >> http://qeg-australia.net.au/history/

Bryły Platońskie, 5 elementów >> https://facebook.com/groups/

SEG >> https://fringeenergy.com/interview-with-inventor-john-searl/

Magnet-motors >> https://www.youtube.com/channel/UC6

John Bedini, Self-Recharging Monopole Motor >> http://emediapress.com

Aaron, Eric, Tesla >> http://emediapress.com/2019/07/19/huge-success-2019

Jim Murray >> http://dynafluxalternator.com/

John Christie >> https://www.youtube.com/watch?v=1T-pxrkWmSA

Kapanadze -gen. >> https://www.youtube.com/watch?v=YiI_yxFkDSU&t=1s

Akula 0083 >> https://www.facebook.com/groups

Earth Engine >> https://ie.energy/    YT: https://yt.com/watch

Bateria >> http://humansarefree.com/2015/06/how-to-make-battery-that

Neutrino energy >> https://www.power-technology.com/features/neutrino

Gravity Energy >> http://www.gravityenergy.nl/content/gravity/movies

Magnetosfera >> https://m.phys.org/news/2019-07-scientists-deepen

Silnik Shkondina >>  http://vitanar.narod.ru/motor_bez_protivoeds

Solid State el.-gen. >> https://solidstateelectricgen.word.com/a-better-world

LENR >> https://coldfusionnow.org/cold-fusion-reactor-heats-room-in

POE >> https://www.facebook.com/watch/?v=643917882789237

Mała cewka Tesli >> https://www.facebook.com/FilmmakerKamenSway/posts

Earth Engine >> https://e-catworld.com/2019/04/04/iec-earth-engine

Bruce DePalma, 'N-Machine" >> https://brucedepalma.com/

Lueling Permanent magnet Motor 1960 >> https://youtube.com/watch

'Magnetic Fuel", 29 marzec 2019, Dennis Danzig >> https://yt.com/watch 

John Bedini >> https://facebook.com/groups/  and https://johnbedini.net

Tewari Gen. >> https://www.tewari.org/about

Stan Meyer, H2 >> https://www.facebook.com/watch/?v=2315773785339191

Voltrolisys, H2, nanobubble, Stan >> https://patreon.com/posts/nano-bubbleh2

Water is Fuel >> https://facebook.com/photo.php

4'ty wymiar skupienia wody >> https://facebook.com/aaronmurakami13/posts

4 wymiar skupienia H2O dr.Gerald Pollack >> https://emedia/geraldpollack/4

Woda międzyfazowa >> https://fringeenergy.com/2019-estc-presentation >>

'Nanobubbles", Moray King >> https://fb.com/ernest.culberson/videos

'Nanobubbles", Moray King >> https://emedia.com/morayking/nanobubbles

H2 Car, H2o >> https://fb.com/groups/qegen2014/search

Ion Powered >> https://www.evolving-science.com/matter-energy/engine

Ionic Wind >> https://www.facebook.com/watch/?v=197544361160959

Jonosfera, Ionosphere >> https://facebook.com/groups/qegen2014/

Neutrino Energy >> https://Power-tech.com/neutrino-energy-of-cosmic-r

Słońce, 'Perpetual Motion Machine" >> https://fb.com/photo

Vortex Matematic, M.Rodin >> https://rense.com/rodinaerodynamics.htm

James DeMeo, Cosmic Ether >> http://emediapress.com/jamesdemeo/orgone

Tesla Tower >> http://emediapress.com/2019/03/13/teslas-magnifying-transmitter-teslas  and >> Tesla Energy, fala pionowa  https://fb.com/photo.

Jonosfera i Ziemia, rezonans pola Schumanna >> https://fb.com/photo

Atmospheric Electricity >> https://facebook.com/watch

Nikola Tesla, 'Cold Electricity" >> https://issuu.com/reydecopascai/docs/07_02_13_pdf_free_energy_tesla_pate  and  https://thetruthabout/link

O co chodzi z ogniwem Joe'go? JoeCell ? >> https://fb.com/groups/qegen

Zero point energy Nikola Tesla >> https://yt.com/watch

Tesla Technology >> https://fb.com/watch

Free Resonance Power, Bill Wysock's >> https://teslauniverse.com/tesla-news/g

Leonid Plekhanov >> http://globalmediaplanet.info/teslas-tower-wardenclyffe

Tesla Tower, Texas >> https://collective-evolution.com/2018/11/13/strange

Tesla Tower, 119 lat temu >> https://fb.com/watch 

Tesla Tower >> https://vimeo.com/224146576?fbclid

Aaron, "Hacking AEther">> http://emediapress.com/aaronmurakami/hacking

Energy, Eric Dollard >> http://ericpdollard.com/2019/09/10/eric-dollards-new

Nassim Haramein, 'Słońce-oddziaływanie z Ziemią" >> https://facebook.com/

Mike Clarke, D.C., 'RPG" >> http://emediapress.com/mikeclarke/motor/

Aaron  >> https://energyscienceconference.com/tag/free-energy/

*********

AETHER, 'ZIMNY PRĄD":

"Zimny prąd", to nic innego, jak uziemione - zjonizowane pole grawitacyjne Ziemi, wzmocnione rezonansem z jego siły przyciągania elektro-magnetycznego, i prze-konwersowane na kierunkowy przepływ w ustawionych potencjałach różnicowych. 

Ziemia jest olbrzymim magnesem a pole magnetyczne Ziemi oddziałuje 'non stop" z Jonosferą, Magnetosfera i polem jonizującym Słońca.

Wszystko, co z tego wynika, to fakt, że prąd elektryczny na Ziemi jest darmowy, i dostępny dla każdego. Dla każdego >> kto zrozumie, że może go używać, jako Naturalnej ^siły Przyrody działającej na naszej Planecie. Tak, jak powietrza, grawitacji, wody i Słońca. 

'Ether", czyli tzw. "zimny prąd" jest 5 elementem, pasującym do ziemskiej układanki. Do naturalnych 5 Żywiołów Ziemi, znanych od czasów Platona, czyli: Ognia, Powietrza, Ziemi, Wody i >> Aetheru, który łączy, 'przenika" i spaja wszystko w Całość. 

Aether, 5 element >> https://www.facebook.com/groups/.. 

'Odkryty AEther" >> https://www.facebook.com/groups

AEther >> http://facebook.com/groups/permalink

'AEther"- The Unified Field >> https://facebook.com/groups/permalink/ 

AETHER, Paul Babcock >> https://fringeenergy.com/new-release-aether-weirdness-its-about-time-magic-batteries-and-by-paul-babcock

"' Sama przestrzeń ma właściwości „energetyczne” i jest to ogromna część obrazu, którą każdy powinien zrozumieć, więc ten fundament! ma znaczenie, jeśli chodzi o nauki o „darmowej energii”.'"

PS.3. "..Tesla stwierdził, że energia elektryczna "wydana" przez słońce jest o wiele większym, bardziej 'energetycznym zapasem" niż samo światło słoneczne. Z pewnością wierzył, że należy uznać to za pierwsze naturalne źródło energii elektrycznej o ogromnym potencjale dla zastosowań komercyjnych. >> Jego twierdzenie opiera się na doświadczalnie zweryfikowanych faktach, kiedy, mierząc stale rosnące stany ładowania w "rurkach" testujących, dotarło do niego, że ładunek ziemi był pozyskiwany z aktywności słonecznej..." >> Earth Energy >> https://fb.com/groups/531257203679076/permalink

AEther Flow, true electric current >> https://ascensionnow.co.uk/aether-true-electric-current

5 Żywiołów, 5 Elementów, 5 Brył >> https://www.fb.com/Nassim.Haramein

5.0. X17 >> "protophobic force", ..'The only way to explain X17 was a hitherto undetected "fifth force."' >> Fifth Force of Nature, X17 >> Aether, 'wspólny mianownik" spajający wszystko w Całość : https://edition.cnn.com/2019/11/22

https://www.fb.com/groups/qegen2014

PS.  Budowa prototypu wydajnej 'technologii grzejnej" jest to - część przedsięwzięcia o nazwie >> Project - Free E., - 'Star-^Battery", -  '5F19", - poniżej są linki i posty informacyjne, - links and information posts below, >>
https://www.facebook.com/groups/qegen2014/posts/5420139994736721/ ,/ ..,.. ./ >> 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jacek Wenta - awatar

  Jacek Wenta

  21.08.2019
  21.08.2019

  robię 'zrzutkę" typu crowdfunding
  >> na 'nową technologię" >>

  >> jakby "ktoś pytał", i chciał się dowiedzieć,
  to tu teraz zbieram na rozruch technologiczny.

  >> jakby "ktoś pytał", lub >> mógł mnie >> wesprzeć! w tej zbiórce pieniędzy: na nową technologię ekologiczną i pro^Teslowską,
  to teraz zbieram ^tu na rozruch technologiczny, i na prototyp urządzenia. Chcę, żeby ono mogło powstać i działać. I jest to 'krok' do następnej rozwiniętej technologii ^energetycznej i terapeutycznej.

  Proszę o wsparcie, jeśli jest ono możliwe, i nie stanowi "zbytniej" trudności finansowej.
  I Dziękuję za wsparcie jakiekolwiek!

  Pozdrawiam,
  Jacek Wenta

320 zł  z 57 945 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Wenta - awatar

Jacek Wenta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij