Zbiórka Wsparcie dla Marka c.d. - miniaturka zdjęcia

Wsparcie dla Marka c.d.

Zbiórka Wsparcie dla Marka c.d. - zdjęcie główne

Wsparcie dla Marka c.d.

43 992 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 715 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Śliperska - awatar

Agnieszka Śliperska

Organizator zbiórki


Każdy, kto zna mojego męża Marka i interesuje się jego losem wie, że od stycznia 2018 r. założona była zbiórka pieniędzy na pomoc dla niego. Dziś chciałabym gorąco podziękować za Państwa ofiarność, bo dzięki Wam udało się zebrać ponad 100% zakładanej kwoty; pieniądze te pomagają mojemu mężowi znosić cierpienie w dobrych warunkach. Nie sądziliśmy, że Państwa ofiarność okaże się tak wielka. Udało się nam kupić łóżko rehabilitacyjne na wymiar wraz z materacem antyodleżynowym. Oprócz tego, każdego miesiąca z wpłaconych przez Państwa środków  opłacamy fachową pomoc opiekuńczą, opiekę pielęgniarską, psychologiczną, zabiegi rehabilitacyjne.  Do tego lekarstwa... Z takiej pomocy mąż korzysta do dziś, w szerokim zakresie,dzięki Państwa wsparciu!

Chciałabym utrzymać obecny poziom pomocy udzielanej mojemu mężowi. Jego stan zdrowia nie napawa zbytnim optymizmem, rehabilitacja na pewno łagodzi dolegliwości,ale nie stawia na nogi. Nie jest to niestety możliwe w jego przypadku. Łóżko stało się codziennością, na horyzoncie zakup kolejnego wózka inwalidzkiego, który będzie stabilizował słabnące mięśnie... Cieszy mnie to, że Marek w całej tej trudnej sytuacji stara się być pogodny, otwarty na kontakty z ludźmi, podejmuje trud ćwiczeń i ...walczy! Jako przeciwnika ma - SM, które nie przestaje dyktować warunków, które panoszy się w naszym życiu,chociaż jest „gościem nieproszonym”, a jego wieloletnia, dręcząca obecność jest już trudna do zniesienia.

Jak pisałam w styczniu, nasze potrzeby związane z zapewnieniem Markowi godnych warunków nie są chwilowe,bo SM jest chorobą nieuleczalną, a w przypadku Marka ,wciąż postępującą. Świadoma tego, że wczoraj, dziś, jutro i już zawsze będzie potrzebował on pomocy ośmielam się założyć dla niego nową zbiórkę, tym bardziej, że dochodzą do mnie głosy życzliwych ludzi, iż chcieliby nadal pomagać finansowo, ale nie wiedzą, czy jeszcze mogą to uczynić, gdyż 100% zostało osiągnięte.  Stąd nasza wspólna decyzja o otwarciu zbiórki raz jeszcze. 

Jeśli na naszej drodze -  "trudnej,bardzo wąskiej, takiej na łeb na szyję, z dziurami po kolana,takiej nie w porę"  - spotkamy jeszcze ludzi, którzy w jakikolwiek sposób zechcą nam pomóc ją przejść – to będzie nam łatwiej.

Już dziś ogromnie DZIĘKUJEMY za każdy gest pomocy, prosimy o udostępnianie linku i wierzymy, że będzie dobrze!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Śliperska - awatar

  Agnieszka Śliperska

  27.07.20
  27.07.20

  „Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią rekordy” (W. A. Ward) Jak łatwo się załamać, gdy wiatr wieje w oczy, gdy życie pisze scenariusze, które nigdy nie powinny mieć miejsca… Konieczność życia w cieniu nieuleczalnej choroby jest takim właśnie niechcianym scenariuszem. Dobra wiadomość jest taka, że wokół nas są dobrzy ludzie, tacy, którzy bezinteresownie wypatrują tych, którym może trudno prosić o pomoc, a którzy jej potrzebują. Inicjatywa BAZARKU DLA MARKA, która przez ostatnie tygodnie zasilała prowadzoną przeze mnie zbiórkę pieniędzy na pomagam.pl, to ogromna rzesza takich właśnie empatycznych ludzi! Z całego serca dziękujemy Pani Sylwii Chlebowskiej, pani Magdalenie Osak za poświęcony czas, za zaangażowanie. Jesteśmy wdzięczni wszystkim wystawiającym na licytacje, licytującym, wpłacającym na rzecz Marka, także tym, którzy pomagali w ramach akcji # Gaszyn Challenge. Można o Was wszystkich powiedzieć, że „łamiecie rekordy".

  Zdjęcie aktualizacji 53 087

Komentarze


 • AnnaSoo - awatar

  AnnaSoo

  04.08.20
  04.08.20

  Mydełka Hand Made

 • Monika M. - awatar

  Monika M.

  03.08.20
  03.08.20

  Naszyjnik i bransoletka

 • ArletaJ voucher Bednary :-) - awatar

  ArletaJ voucher Bednary :-)

  28.07.20
  28.07.20

  powodzenia w rehabilitacji

  • Agnieszka Śliperska - awatar

   Agnieszka Śliperska - Organizator zbiórki

   28.07.20
   28.07.20

   Bardzo dziękujemy!

 • Tomasz G. - awatar

  Tomasz G.

  21.07.20
  21.07.20

  Książka "Tajemnice ludzkości"

 • Monika M. - awatar

  Monika M.

  14.07.20
  14.07.20

  Kryminał "Dziewczyny w wodzie"

43 992 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 715 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Śliperska - awatar

Agnieszka Śliperska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 715

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Górska - awatar
Małgorzata Górska
50
J.M. BRELOK I PLECACZEK - awatar
J.M. BRELOK I PLECACZEK
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Gronowska - awatar
Agnieszka Gronowska
100
Lis Ek - awatar
Lis Ek
50
Natalia Jastrzębska - awatar
Natalia Jastrzębska
15
Weronika.Cz - awatar
Weronika.Cz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij