Zbiórka Wsparcie dla Marka c.d. - zdjęcie główne

Wsparcie dla Marka c.d.

47 702 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 741 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Śliperska - awatar

Agnieszka Śliperska

Organizator zbiórki


Każdy, kto zna mojego męża Marka i interesuje się jego losem wie, że od stycznia 2018 r. założona była zbiórka pieniędzy na pomoc dla niego. Dziś chciałabym gorąco podziękować za Państwa ofiarność, bo dzięki Wam udało się zebrać ponad 100% zakładanej kwoty; pieniądze te pomagają mojemu mężowi znosić cierpienie w dobrych warunkach. Nie sądziliśmy, że Państwa ofiarność okaże się tak wielka. Udało się nam kupić łóżko rehabilitacyjne na wymiar wraz z materacem antyodleżynowym. Oprócz tego, każdego miesiąca z wpłaconych przez Państwa środków  opłacamy fachową pomoc opiekuńczą, opiekę pielęgniarską, psychologiczną, zabiegi rehabilitacyjne.  Do tego lekarstwa... Z takiej pomocy mąż korzysta do dziś, w szerokim zakresie,dzięki Państwa wsparciu!

Chciałabym utrzymać obecny poziom pomocy udzielanej mojemu mężowi. Jego stan zdrowia nie napawa zbytnim optymizmem, rehabilitacja na pewno łagodzi dolegliwości,ale nie stawia na nogi. Nie jest to niestety możliwe w jego przypadku. Łóżko stało się codziennością, na horyzoncie zakup kolejnego wózka inwalidzkiego, który będzie stabilizował słabnące mięśnie... Cieszy mnie to, że Marek w całej tej trudnej sytuacji stara się być pogodny, otwarty na kontakty z ludźmi, podejmuje trud ćwiczeń i ...walczy! Jako przeciwnika ma - SM, które nie przestaje dyktować warunków, które panoszy się w naszym życiu,chociaż jest „gościem nieproszonym”, a jego wieloletnia, dręcząca obecność jest już trudna do zniesienia.

Jak pisałam w styczniu, nasze potrzeby związane z zapewnieniem Markowi godnych warunków nie są chwilowe,bo SM jest chorobą nieuleczalną, a w przypadku Marka ,wciąż postępującą. Świadoma tego, że wczoraj, dziś, jutro i już zawsze będzie potrzebował on pomocy ośmielam się założyć dla niego nową zbiórkę, tym bardziej, że dochodzą do mnie głosy życzliwych ludzi, iż chcieliby nadal pomagać finansowo, ale nie wiedzą, czy jeszcze mogą to uczynić, gdyż 100% zostało osiągnięte.  Stąd nasza wspólna decyzja o otwarciu zbiórki raz jeszcze. 

Jeśli na naszej drodze -  "trudnej,bardzo wąskiej, takiej na łeb na szyję, z dziurami po kolana,takiej nie w porę"  - spotkamy jeszcze ludzi, którzy w jakikolwiek sposób zechcą nam pomóc ją przejść – to będzie nam łatwiej.

Już dziś ogromnie DZIĘKUJEMY za każdy gest pomocy, prosimy o udostępnianie linku i wierzymy, że będzie dobrze!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Śliperska - awatar

  Agnieszka Śliperska

  04.01.2021
  04.01.2021

  Kolejny styczeń, początek nowego roku, czas, kiedy ponownie ośmielam się prosić Państwa o rozdysponowanie 1% podatku na rzecz mojego chorego męża. Wielu z Państwa pomaga nam w ten sposób od kilku lat, a jest to pomoc istotna i znacząca w sytuacji zmagania się z nieuleczalną chorobą. Serdecznie- za tę formę towarzyszenia nam - dziękujemy. „Nie możemy zmienić kierunku wiatru, ale możemy inaczej postawić żagle.” (A. Pfluege) Dobrze wiedzieć i czuć, że "nie żeglujemy sami po wzburzonych wodach", że są Państwo z nami! Poniżej zamieszczam nr KRS Marka wraz z wymaganym dopiskiem oraz link dedykowany do rozliczeń https://www.e-pity.pl/pity-2020/akcja-e-life-jeden-procent-2021-KRS-0000268931--30427

  Zdjęcie aktualizacji 60 906

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.2020
  09.11.2020

  Podziwiam Pani determinację w opiece nad mężem, którego znam tylko trochę (z Gniezna). Życzę wytrwałości i jak najmniej chwil zwątpienia. Niech inne kobiety uczą się od Pani, co to miłość i zaangażowanie. Tego na strajkach kobiet nie uświadczysz :) Pozdrawiam Sławek

  • Agnieszka Śliperska - awatar

   Agnieszka Śliperska - Organizator zbiórki

   09.11.2020
   09.11.2020

   Dziękuję za miłe słowa, każdy ma swoją drogę i kroczy nią tak, jak potrafi... Nie zawsze jest to łatwa droga... Cóż, życie... Pozdrawiam serdecznie!

 • AnnaSoo - awatar

  AnnaSoo

  04.08.2020
  04.08.2020

  Mydełka Hand Made

 • Monika M. - awatar

  Monika M.

  03.08.2020
  03.08.2020

  Naszyjnik i bransoletka

 • ArletaJ voucher Bednary :-) - awatar

  ArletaJ voucher Bednary :-)

  28.07.2020
  28.07.2020

  powodzenia w rehabilitacji

  • Agnieszka Śliperska - awatar

   Agnieszka Śliperska - Organizator zbiórki

   28.07.2020
   28.07.2020

   Bardzo dziękujemy!

 • Tomasz G. - awatar

  Tomasz G.

  21.07.2020
  21.07.2020

  Książka "Tajemnice ludzkości"

47 702 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 741 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Śliperska - awatar

Agnieszka Śliperska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 741

Przemysław Basiński - awatar
Przemysław Basiński
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Uczniowie i rodzice klasy V SP Biskupice Wlkp. - awatar
Uczniowie i rodzice klasy V SP Biskupice Wlkp.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Wszystkiego dobrego :) - awatar
Wszystkiego dobrego :)
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij