Zbiórka Marzenie aby zacząć żyć na nowo - miniaturka zdjęcia

Marzenie aby zacząć żyć na nowo Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Marzenie aby zacząć żyć na nowo - zdjęcie główne

Marzenie aby zacząć żyć na nowo

11 zł  z 42 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Zatoń - awatar

Małgorzata Zatoń

Organizator zbiórki

Jestem wdową od 2010 roku . Moje marzenie to zacząć żyć na nowo i spokojnie. Potrzebuję pomocy aby stanąć na nogi. Kłopoty mnie gonią na każdym kroku. Już nie mam sił. Będę wdzięczna za każdą pomoc bo wierzę że są dobrzy ludzie. Proszę pomóżcie. Dziękuje za każde wsparcie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Zibuś - awatar

  Zibuś

  25.05.2019
  25.05.2019

  Tęsknię ❤️

  • Małgorzata Zatoń - awatar

   Małgorzata Zatoń - Organizator zbiórki

   26.05.2019
   26.05.2019

   Dziękuje za wpłatę. O co chodzi?

 • KOCZIS - awatar

  KOCZIS

  12.04.2019
  12.04.2019

  :D

  • Małgorzata Zatoń - awatar

   Małgorzata Zatoń - Organizator zbiórki

   12.04.2019
   12.04.2019

   Dziękuje

11 zł  z 42 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Zatoń - awatar

Małgorzata Zatoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Zibuś - awatar
Zibuś
5
KOCZIS - awatar
KOCZIS
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij