Wspieram SerceDlaUkrainy

93 044 zł  z 2 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 177 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy fundacją działającą od 2009 roku, prowadzimy dom dziecka i pomagamy kobietom, które znalazły się w trudnych sytuacjach życiowych. Obecnie koncentrujemy się na pomocy uchodźcom i osobom opuszczającym terytorium Ukrainy, szukającym schronienia w naszym kraju. W  budynku fundacji obecnie przebywają kobiety z dziećmi, którym zapewniliśmy schronienie, a w między czasie kolejne transporty uchodźców są w drodze do nas. Organizujemy także zakup niezbędnych rzeczy związanych z działaniami żołnierzy Ukraińskich na lini frontu.

Zbieramy fundusze, aby zapewnić UCHODŹCOM:

- transport do bezpiecznych miejsc pobytu; transport odzieży, żywności, leków na i za granicę polsko-ukraińską

-wyżywienie

- zakwaterowanie w domach prywatnych, hotelach, hostelach, motelach, apartamentach

- odzież i środki higieny osobistej

- miejsca pracy

- wsparcie finansowe na bieżące wydatki

- pomoc medyczna, wsparcie prawne i psychologiczne

Zbieramy fundusze, aby zakupić i wysłać wyposażenie dla UKRAIŃSKICH ŻOŁNIERZY:

- Wojskowe wyposażenie ochrony osobistej (kamizelki kuloodporne, kaski, Buty wojskowe itd.) 

- Inne przedmioty o charakterze wsparcia dla wojska (latarki, krótkofalówki, gaśnice itd.)

- Medykamenty (bandaże, tampony uciskowe, opaski, opatrunki)

- Narzędzia chirurgiczne

Szczegółowy wykaz znajdziecie na stronie www.SerceDlaUkrainy.pl

Nasze działania możesz zobaczyć na naszych profilach społecznościowych

facebook.com/SerceDlaUkrainy

instagram.com/SerceDlaUkrainy

twitter.com/SerceDlaUkrainy

tiktok.com/SerceDlaUkrainy


Nasze strony internetowe

www.SerceDlaUkrainy.pl

www.eurohelp.com.pl

Każde Twoja wpłata zmienia życie naszych braci i sióstr z Ukrainy. Jeśli jesteś z Częstochowy i jej okolic możesz osobiście przyłączyć się do naszych działań. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA POMOCY KOBIETOM EUROHELP - awatar

  FUNDACJA POMOCY KOBIETOM EUROHELP

  16.03.2022
  16.03.2022

  Posłuchajcie jak wyglądają obecnie nasze działania.
  To dzięki wam możemy czynić tak wiele.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.05.2022
  17.05.2022

  STARSZY PAN CHORUJĄCY NA NIEULECZALNE CHOROBY W STOPNIU ZAAWANSOWANYM MIESZKAJĄCY SAM Z CIĘŻKO CHORYM PIESKIEM I KOTEM POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY ‼️‼️PAN CODZIENNIE MYŚLI O SAMOBOJSTWIE, BOI SIĘ OTWIERAC DRZWI GDY KTOŚ PUKA, ŻYJE BEZ PRĄDU, NIE STAĆ GO NA JEDZENIE I LECZENIE. WSZYSTKO CO MA PRZEZNACZA NA LECZENIE PIESKA I NA KARMĘ DLA ZWIERZĄ. https://www.dobrazbiorka.pl/bstwx5vatj

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.2022
  13.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2022
  01.05.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

93 044 zł  z 2 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 177 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 177

Paweł Mirów - awatar
Paweł Mirów
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowa - awatar
Anonimowa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł Mirów - awatar
Paweł Mirów
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anna Piotrowska - awatar
Anna Piotrowska
20
Anonimowy daryńca - awatar
Anonimowy daryńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij