Na rehabilitację Mariusza

2 153 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Szyjkowski - awatar

Mariusz Szyjkowski

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Mariusz Szyjkowski,  mam 30 lat. 3 sierpnia 2014 roku uległem bardzo poważnemu wypadkowi, podczas którego złamałem kręgosłup szyjny na wysokości C5-C7 oraz uszkodziłem rdzeń kręgowy.

Na skutek poniesionych obrażeń zostałem sparaliżowany czterokończynowo (tetraplegia) –Mój stan po wypadku był bardzo ciężki, byłem całkowicie sparaliżowany. Nie poddałem się, rozpocząłem wielką walkę o powrót do zdrowia, która ciągle trwa. Po odbytych rehabilitacjach odzyskałem częściową władzę w rękach, staram się odzyskać jak najlepszą formę fizyczną. Bardzo chciałbym być samodzielnym, od nikogo niezależnym człowiekiem. Mimo wielkiego wysiłku, ogromnej pracy, nadal potrzebuję całodobowej opieki, którą daje mi cała kochana rodzina i przyjaciele, którzy wspierają i dopingują mnie w ciągłej walce.

Proszę Cię o wsparcie mojej zbiórki i przekazaniu mi dobrowolnej kwoty pieniędzy którą przeznacze na rehabilitację. Szacunkowy koszt za 4 tygodnie rehabilitacji wynosi aż 8 tysięcy złotych, Jest to dla mnie olbrzymia kwota której bez Twojej pomocy nie jestem w stanie uzbierać, datego zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc. Każda symboliczna złotówka jest w stanie zmienić na nowo moje życie i pozwoli mi usprawniać się i dążyć do samodzielności o której tak marze. Za okazaną życzliwość serdecznie dziękuję. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  28.02.19
  28.02.19

  Wpłacone. Powodzenia Mariusz :-)

  • Mariusz Szyjkowski - awatar

   Mariusz Szyjkowski - Organizator zbiórki

   28.02.19
   28.02.19

   Bardzo dziękuję za pomoc Pani Marto! :) :) :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.19
  03.01.19

  Powodzenia

  • Mariusz Szyjkowski - awatar

   Mariusz Szyjkowski - Organizator zbiórki

   03.01.19
   03.01.19

   Bardzo dziękuję za pomoc! Pozdrawiam;)

2 153 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Szyjkowski - awatar

Mariusz Szyjkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Jakub Spałek - awatar
Jakub Spałek
50
Gabriela - awatar
Gabriela
20
Bionic - awatar
Bionic
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
230
ILONA - awatar
ILONA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij