Zbiórka Pomòżmy Jakubowi - zdjęcie główne

Pomòżmy Jakubowi

1 011 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
F-ka Ewa - awatar

F-ka Ewa

Organizator zbiórki

Dzień dobry. Mam na imię Ewa i jestem mamą 12 letniego Jakuba. Nigdy nie przypuszczalam, że będę prosić kogokolwiek o pomoc finansową. Niestety los postawił mnie w niezręcznej sytuacji stąd moja obecność tutaj. Kubuś jest całym moim życiem i nie wyobrażam sobie życia bez niego. W listopadzie ubiegłego roku zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 1. Świat nam się zawalił, a w życiu  zmieniło się dosłownie  wszystko. To choroba autoimmunologiczna w wyniku której uszkodzone zostały komórki Beta trzustki. Niestety nie uleczalna. W takiej sytuacji podaje się insulinę w postaci zastrzyków przed każdym odpowiednio przeliczonym posiłkiem oraz insulinę bazalną. Choroba ta jest uciążliwa i bardzo nieprzewidywalna. Serce się kraje gdy widzisz jak dziecko ciągle musi kłuć się i starać by  poziom glikemii nie zagrażał jego życiu. Dni i nieprzespane noce to dla nas ciągły strach i obawa przed najgorszym. Ponieważ Kuba niestety ma częste hipoglikemie chciałabym zakupić dla niego pompę insulinową nowszej generacji. Pompa taka ułatwi mu w tej nierównej walce w miarę normalnie żyć i funkcjonować w ciągu dnia i spać w nocy. Urządzenie to alarmuje o poziomie glikemii , a w przypadku zagrożenia życia odetnie dopływ insuliny bazalnej. Proszę o Wasze wsparcie , za które z głębi serca dziękuję . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Prezydium Samorządu Studentów AMW - awatar

    Prezydium Samorządu Studentów AMW

    24.02.2019
    24.02.2019

    Studenci podczas Balu Studenta 2019 aby pomóc, zorganizowali zbiórkę na rzecz Jakuba. Mamy nadzieję że cel szybko zostanie osiągnięty ! Pozdrawiamy

1 011 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
F-ka Ewa - awatar

F-ka Ewa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Prezydium Samorządu Studentów AMW - awatar
Prezydium Samorządu Studentów AMW
380
Szymon - awatar
Szymon
50
Klaudia G. - awatar
Klaudia G.
50
Asia - awatar
Asia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda - awatar
Magda
50
Maciek Ignatowicz - awatar
Maciek Ignatowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij