Zbiórka Pomòżmy Jakubowi - miniaturka zdjęcia

Pomòżmy Jakubowi

Zbiórka Pomòżmy Jakubowi - zdjęcie główne

Pomòżmy Jakubowi

1 011 zł z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
F-ka Ewa - awatar

F-ka Ewa

Organizator zbiórki

Dzień dobry. Mam na imię Ewa i jestem mamą 12 letniego Jakuba. Nigdy nie przypuszczalam, że będę prosić kogokolwiek o pomoc finansową. Niestety los postawił mnie w niezręcznej sytuacji stąd moja obecność tutaj. Kubuś jest całym moim życiem i nie wyobrażam sobie życia bez niego. W listopadzie ubiegłego roku zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 1. Świat nam się zawalił, a w życiu  zmieniło się dosłownie  wszystko. To choroba autoimmunologiczna w wyniku której uszkodzone zostały komórki Beta trzustki. Niestety nie uleczalna. W takiej sytuacji podaje się insulinę w postaci zastrzyków przed każdym odpowiednio przeliczonym posiłkiem oraz insulinę bazalną. Choroba ta jest uciążliwa i bardzo nieprzewidywalna. Serce się kraje gdy widzisz jak dziecko ciągle musi kłuć się i starać by  poziom glikemii nie zagrażał jego życiu. Dni i nieprzespane noce to dla nas ciągły strach i obawa przed najgorszym. Ponieważ Kuba niestety ma częste hipoglikemie chciałabym zakupić dla niego pompę insulinową nowszej generacji. Pompa taka ułatwi mu w tej nierównej walce w miarę normalnie żyć i funkcjonować w ciągu dnia i spać w nocy. Urządzenie to alarmuje o poziomie glikemii , a w przypadku zagrożenia życia odetnie dopływ insuliny bazalnej. Proszę o Wasze wsparcie , za które z głębi serca dziękuję . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Prezydium Samorządu Studentów AMW - awatar

    Prezydium Samorządu Studentów AMW

    24.02.19
    24.02.19

    Studenci podczas Balu Studenta 2019 aby pomóc, zorganizowali zbiórkę na rzecz Jakuba. Mamy nadzieję że cel szybko zostanie osiągnięty ! Pozdrawiamy

1 011 zł z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
F-ka Ewa - awatar

F-ka Ewa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Prezydium Samorządu Studentów AMW - awatar
Prezydium Samorządu Studentów AMW
380
Szymon - awatar
Szymon
50
Klaudia G. - awatar
Klaudia G.
50
Asia - awatar
Asia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda - awatar
Magda
50
Maciek Ignatowicz - awatar
Maciek Ignatowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij