Katarzyna Salepa
Proszę o wpłaty

Kochani zwracam się do was z wielką prośbą o pomoc bo wierzę że istnieją jeszcze ludzie o dobrym sercu zbieram pieniążki dla mojej przyjaciółki gdyż znalazła się w bardzo trudnej sytuacji zepsuł się jej Piec węglowy a nadchodzi zima Piec jest niedouratowania bo ma już 30 lat a niestety nie stać ja na kupno nowego znalazła się w tej sytuacji z dwójką dzieci które wychowuje samotnie Wiem że znajdą się ludzie o dobrych sercach i jej pomogą i nie pozwala na to by zamarzła w zimie Dziękuję w jej i swoim imieniu Proszę pomóżcie
Proszę o wpłaty
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!